românesc
| Număr parc: | S3GHR7G |
|---|---|
| Producator / Marca: | Taiwan Semiconductor |
| Parte a descrierii: | DIODE GEN PURP 400V 3A DO214AB |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă | 1.15 V @ 3 A |
| Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) | 400 V |
| Tehnologie | Standard |
| Pachetul dispozitivului furnizor | DO-214AB (SMC) |
| Viteză | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Serie | Automotive, AEC-Q101 |
| Timp de recuperare invers (trr) | 1.5 µs |
| Pachet / Caz | DO-214AB, SMC |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Pachet | Tape & Reel (TR) |
| Temperatura de funcționare - Junction | -55°C ~ 150°C |
| Tipul de montare | Surface Mount |
| Curenți - Scurgeri inverse @ Vr | 5 µA @ 400 V |
| Curent - Mediu rectificat (Io) | 3A |
| Capacitate @ Vr, F | 30pF @ 4V, 1MHz |
| Numărul produsului de bază | S3G |
| S3GHR7G Detalii PDF [English] | S3GHR7G PDF - EN.pdf |




S3GHR7G
Y-IC este un distribuitor de calitate al produselor din brandul Taiwan Semiconductor. Oferim clienților cel mai bun raport calitate-preț și servicii de înaltă calitate.
S3GHR7G este o diodă redressată monocanal într-un pachet de tip surface mount DO-214AB (SMC). Este proiectată pentru utilizare în aplicații auto și industriale variate.
• Diodă redressată cu recuperare standard
• Tensiune de lucru până la 400V
• Curent de redresare medie până la 3A
• Tensiune de cădere directă redusă de 1.15V la 3A
• Calificat AEC-Q101 pentru aplicații auto
• Performanță fiabilă în medii dure
• Conversie eficientă a energiei pentru economii de energie
• Pachet compact de tip surface mount, ideal pentru spații restrânse
S3GHR7G este ambalată într-un carcasă de tip DO-214AB (SMC) pentru montaj pe suprafață. Dimensiunile și proprietățile electrice sunt optimizate pentru aplicații auto și industriale.
Produsul S3GHR7G a fost oprit din producție de la Digi-Key. Recomandăm clienților să contacteze echipa de vânzări via site-ul Y-IC pentru informații despre modele echivalente sau alternative disponibile.
• Electronica auto
• Surse de alimentare industriale
• Rectificare generală și conversie de energie
Fișa tehnică actualizată pentru S3GHR7G este disponibilă pe site-ul Y-IC. Recomandăm descărcarea acesteia pentru specificații tehnice complete și informații despre aplicații.
Recomandăm clienților să solicite o ofertă pentru S3GHR7G prin site-ul Y-IC. Solicită acum ofertă pentru a profita de oferta noastră limitată în timp.
DIODE GEN PURP 400V 3A DO214AB
DIODE GEN PURP 400V 3A DO214AB
DIODE GEN PURP 400V 3A DO214AB
DIODE GEN PURP 400V 3A DO214AB
DIODE GEN PURP 400V 3A DO214AB
DIODE GEN PURP 400V 3A SMC
DIODE GEN PURP 400V 3A DO214AB
DIODE GEN PURP 400V 3A DO214AB
DIODE GEN PURP 400V 3A DO214AB
DIODE GEN PURP 400V 3A SMB
DIODE GEN PURP 400V 3A DO214AB
ST QFN
DIODE GEN PURP 400V 3A DO214AA
TSC SMC
DIODE GEN PURP 400V 3A DO214AB
DIODE GEN PURP 400V 3A SMC
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole


2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
S3GHR7GTaiwan Semiconductor Corporation |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|