românesc
| Număr parc: | LMV342IDR |
|---|---|
| Producator / Marca: | Texas Instruments |
| Parte a descrierii: | IC CMOS 2 CIRCUIT 8SOIC |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
| Cantitate | Preț unitar |
|---|---|
| 1+ | $0.4426 |
| 10+ | $0.3759 |
| 30+ | $0.328 |
| 100+ | $0.2888 |
| 500+ | $0.2758 |
| 1000+ | $0.2685 |
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tensiune - Interval de alimentare (min) | 2.5 V |
| Tensiune - Spațiu de alimentare (Max) | 5.5 V |
| Tensiune - intrare offset | 250 µV |
| Pachetul dispozitivului furnizor | 8-SOIC |
| Rata de coborâre | 1V/µs |
| Serie | LMV® |
| Pachet / Caz | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Pachet | Tape & Reel (TR) |
| Tipul de ieșire | Rail-to-Rail |
| Temperatura de Operare | -40°C ~ 125°C |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Numărul de circuite | 2 |
| Tipul de montare | Surface Mount |
| Găsiți produs de lățime de bandă | 1 MHz |
| Curent - Ofertă | 107µA (x2 Channels) |
| Curent - ieșire / canal | 113 mA |
| Current - Bias de intrare | 1 pA |
| Numărul produsului de bază | LMV342 |
| Tipul amplificatorului | CMOS |
| LMV342IDR Detalii PDF [English] | LMV342IDR PDF - EN.pdf |




LMV342IDR
Y-IC este un distribuitor de calitate al produselor Texas Instruments. Vom oferi clienților cele mai bune produse și servicii.
LMV342IDR este un amplificator operațional dublu, CMOS, cu ieșire rail-to-rail și curent de bias de intrare extrem de scăzut. Este ideal pentru aplicații alimentate de baterie și alte aplicații cu consum redus de energie.
Amplificator operațional CMOS dublu
Ieșire rail-to-rail
Curent de bias de intrare foarte redus, de 1 pA
Curent de alimentare scăzut de 107 μA pe canal
Curent de ieșire ridicat, de 113 mA pe canal
Gama largă de tensiune de alimentare, între 2.5 V și 5.5 V
Gama extinsă de temperatură de funcționare, între -40°C și 125°C
Potrivit pentru dispozitive alimentate de baterie și aplicații cu consum redus de energie
Performanță excelentă în ceea ce privește tensiunea de offset de intrare, curentul de bias și curentul de alimentare
Capacitate de a furniza curent de ieșire ridicat
Ambalaj Tape & Reel (TR)
Carcasie SMD 8-SOIC (latime de 0,154" sau 3,90 mm)
Dispozitiv pentru montaj pe surface
LMV342IDR este un produs activ.
Există modele echivalente sau alternative, cum ar fi seriile LMV324 și LMV358.
Pentru mai multe informații, contactați echipa noastră de vânzări pe site-ul Y-IC.
Dispozitive alimentate de baterie
Electronice portabile
Echipamente de măsurare și instrumentație
Cel mai actualizat și autorizat fișier de date pentru LMV342IDR este disponibil pe site-ul Y-IC. Se recomandă descărcarea fișierului de date pentru specificații tehnice detaliate.
Se recomandă clienților să solicite oferte pentru LMV342IDR pe site-ul Y-IC. Obțineți o ofertă acum pentru a beneficia de oferta noastră limitată în timp.
TI QFN
TI MSOP
TI SC70-6
IC CMOS 2 CIRCUIT 8SOIC
IC CMOS 2 CIRCUIT 8VSSOP
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SC70-6
IC CMOS 2 CIRCUIT 8SOIC
IC CMOS 2 CIRCUIT 8SOIC
IC CMOS 2 CIRCUIT 8SOIC
NS SOP8
NS SOP-8
IC CMOS 2 CIRCUIT 8SOIC
TI SOP-8
TI SOP-8
IC OPAMP GP 1MHZ RRO 8SOIC
IC CMOS 2 CIRCUIT 8VSSOP
TI MSOP8
NS SOP-8
TEXAS QFN-16D
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
LMV342IDRTexas Instruments |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|