românesc
| Număr parc: | SS-124-G-2-N |
|---|---|
| Producator / Marca: | Samtec, Inc. |
| Parte a descrierii: | CONN RCPT 24POS 0.1 GOLD PCB |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Voltaj | - |
| terminare | Solder |
| Stil | Board to Board |
| Serie | SS |
| Row Spacing - împerecherea | - |
| Pitch - Împerechere | 0.100" (2.54mm) |
| Pachet | Tube |
| Temperatura de Operare | -55°C ~ 125°C |
| Număr de rânduri | 1 |
| Numărul de poziții încărcate | All |
| Numărul de poziții | 24 |
| Tipul de montare | Through Hole |
| Material Inflamabilitate | - |
| Înălțimea de stivuire mărită | - |
| Materialul de izolație | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| Înălțimea izolației | 0.100" (2.54mm) |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Culoarea izolației | Black |
| Ingress Protection | - |
| Caracteristici | - |
| Tipul de fixare | Push-Pull |
| Rating curent (amperi) | - |
| Tip de contact | Female Socket |
| Contact Formă | Circular |
| Materiale de contact | Beryllium Copper |
| Lungime de contact - Postare | 0.125" (3.18mm) |
| Contactați Finish Thickness - Post | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finisare Grosime - Împerechere | 30.0µin (0.76µm) |
| Contactați Finish - Postați | Gold |
| Contact Finish - Împerechere | Gold |
| Tip conector | Receptacle |
| Numărul produsului de bază | SS-124 |
| Aplicații | - |




CONN RCPT 23POS 0.1 TIN PCB
SOCKET STRIPS
CONN RCPT 23POS 0.1 TIN PCB
SOCKET STRIPS
SOCKET STRIPS
SOCKET STRIPS
SOCKET STRIPS
SOCKET STRIPS
SOCKET STRIPS
SOCKET STRIPS
SOCKET STRIPS
SOCKET STRIPS
SOCKET STRIPS
SOCKET STRIPS
SOCKET STRIPS
SOCKET STRIPS
SOCKET STRIPS
CONN RCPT 24POS 0.1 GOLD PCB
SOCKET STRIPS
SOCKET STRIPS
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
SS-124-G-2-NSamtec Inc. |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|