românesc
| Număr parc: | 1769861 |
|---|---|
| Producator / Marca: | Phoenix Contact |
| Parte a descrierii: | TERM BLOCK HDR 8POS 45DEG 5MM |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
| Cantitate | Preț unitar |
|---|---|
| 1+ | $3.1645 |
| 200+ | $1.2631 |
| 500+ | $1.2212 |
| 1000+ | $1.2003 |
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Lungimea benzii de cablu | - |
| Sârmă sau gamă de sârmă - mm² | - |
| Sârmă sau gamă de sârmă - AWG | - |
| Tensiune - UL | 300 V |
| Tensiune - IEC | 400 V |
| Tip | Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) |
| Cuplu - Șurub | - |
| Stilul de terminare | Solder |
| Serie | COMBICON SMSTBA |
| Dimensiunea șurubului | - |
| Pozitii pe nivel | 8 |
| Conectați cablul de intrare | - |
| Pas | 0.197' (5.00mm) |
| Pachet | Bulk |
| Temperatura de Operare | - |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Numărul de poziții | 8 |
| Număr de niveluri | 1 |
| Tipul de montare | Through Hole |
| Material Inflamabilitate | UL94 V-0 |
| Înălțimea izolației | 0.583' (14.80mm) |
| Ingress Protection | - |
| Materialul carcasei | Polyamide (PA), Nylon |
| Head Orientation | 45° |
| Caracteristici | - |
| Curent - UL | 15 A |
| Curent - IEC | 12A |
| Contact Lungimea coada | 0.138' (3.50mm) |
| Contactați terminarea împerecherii | Tin |
| Materiale de contact | - |
| Culoare | Green |




CONN RCPT HSG 0.25 1POS BLACK
TERM BLK 24P SIDE ENT 5.08MM PCB
CONN MALE TAB HSG 0.25 2POS BLK
TERM BLOCK HDR 9POS 45DEG 5MM
CONN MALE TAB HSG 0.25 2POS NAT
CONN RCPT HSG 0.25 1POS NATURAL
CONN MALE TAB HSG 0.25 2POS NAT
TERM BLOCK HDR 12POS 45DEG 5MM
TERM BLOCK HDR 7POS 45DEG 5MM
CONN RCPT HOUSING 0.25 1POS GRAY
SMSTBA 2 5/13-G
CONN RCPT HSG 0.25 1POS NATURAL
TERM BLOCK HDR 14POS 45DEG 5MM
CONN MALE TAB HSG 0.25 2POS BLK
CONN RCPT HSG 0.25 1POS BLACK
TERM BLOCK HDR 5POS 45DEG 5MM
TERM BLOCK HDR 10POS 45DEG 5MM
TERM BLOCK HDR 6POS 45DEG 5MM
CONN RCPT HOUSING 0.25 1POS GRAY
TE CONN 176992-5
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
1769861Phoenix Contact |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|