românesc

| Număr parc: | 1722244 |
|---|---|
| Producator / Marca: | Phoenix Contact |
| Parte a descrierii: | TERM BLOCK HDR 10POS 3.81MM |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | RoHS Compliant |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
| Cantitate | Preț unitar |
|---|---|
| 1+ | $4.5677 |
| 200+ | $1.8228 |
| 500+ | $1.7623 |
| 1000+ | $1.732 |
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Lungimea benzii de cablu | - |
| Sârmă sau gamă de sârmă - mm² | - |
| Sârmă sau gamă de sârmă - AWG | - |
| Tensiune - UL | 300 V |
| Tensiune - IEC | 250 V |
| Tip | Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) |
| Cuplu - Șurub | - |
| Stilul de terminare | Solder |
| Serie | COMBICON MC |
| Dimensiunea șurubului | - |
| Pozitii pe nivel | 10 |
| Conectați cablul de intrare | - |
| Pas | 0.150' (3.81mm) |
| Pachet | Bulk |
| Temperatura de Operare | - |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Numărul de poziții | 10 |
| Număr de niveluri | 1 |
| Tipul de montare | Through Hole |
| Material Inflamabilitate | UL94 V-0 |
| Înălțimea izolației | 0.272' (6.91mm) |
| Ingress Protection | - |
| Materialul carcasei | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Head Orientation | 90°, Right Angle |
| Caracteristici | Mating Flange |
| Curent - UL | 8 A |
| Curent - IEC | 8A |
| Contact Lungimea coada | 0.102' (2.60mm) |
| Contactați terminarea împerecherii | Tin |
| Materiale de contact | - |
| Culoare | Black |




CONN N JACK STR 50 OHM SOLDER
CAMERA 1800 U-291C COLOR BAREBOA
TERM BLK 4POS TOP ENT 5.08MM PCB
INSULATION CRIMPER
TERM BLOCK HDR 12POS 3.81MM
CONN RCPT HSG 0.25 4POS NATURAL
TERM BLOCK HDR 9POS 90DEG 3.81MM
TERM BLOCK HDR 8POS 90DEG 3.81MM
TERM BLOCK HDR 7POS 90DEG 3.81MM
CONN N RCPT STR 50 OHM SOLDER
TERM BLOCK PLUG 2POS 5.08MM
WIRE CRIMPER
CONN N RCPT STR 50 OHM SOLDER
CONN RCPT HSG 0.25 4POS NATURAL
CONN N RCPT STR 50 OHM SOLDER
CONN N RCPT STR 50 OHM SOLDER
N PANEL RECEPTACLE JACK, EXTENDE
HV CLAMPING FIXTURE
SLIDING PIECE
TERM BLOCK HDR 11POS 3.81MM
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole







2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
1722244Phoenix Contact |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|