românesc
| Număr parc: | NRF52811-QFAA-B-R |
|---|---|
| Producator / Marca: | Nordic Semiconductor |
| Parte a descrierii: | BLUETOOTH 5.3 SOC SUPPORTING BLU |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
| Cantitate | Preț unitar |
|---|---|
| 1+ | $4.3443 |
| 10+ | $3.8773 |
| 25+ | $3.49 |
| 100+ | $3.1797 |
| 250+ | $2.8695 |
| 500+ | $2.5748 |
| 1000+ | $2.1715 |
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tensiune - Aprovizionare | 1.7V ~ 3.6V |
| Tip | TxRx + MCU |
| Pachetul dispozitivului furnizor | 48-QFN (6x6) |
| Serie | nRF52 |
| Interfețe intermediare | ADC, PDM, PWM, SPI, UART |
| Sensibilitate | -104dBm |
| RF Familie / Standard | 802.15.4, Bluetooth |
| Protocol | Bluetooth v5.3, Thread |
| Putere - Ieșire | 4dBm |
| Pachet / Caz | 48-VFQFN Exposed Pad |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Pachet | Tape & Reel (TR) |
| Temperatura de Operare | -40°C ~ 85°C |
| Tipul de montare | Surface Mount |
| Modulare | - |
| Dimensiunea memoriei | 192kB Flash, 24kB RAM |
| GPIO | 32 |
| Frecvență | 2.4GHz |
| Rata de date (Max) | 2Mbps |
| Curent - transmiterea | 2.1mA ~ 15.4mA |
| Curent - Primirea | 3.5mA ~ 11.2mA |




BLUETOOTH 5.3 SOC WITH BUILT-IN
NORDIC QFN48
BLUETOOTH 5.3 SOC SUPPORTING BLU
IC BLUETOOTH V5.1
BLUETOOTH 5.3 SOC SUPPORTING BLU
IC BLUETOOTH V5.1 QFN
BLUETOOTH 5.3 SOC SUPPORTING BLU
BLUETOOTH 5.3 SOC WITH BUILT-IN
NORDIC 2021+RoHS
BLUETOOTH 5.3 SOC SUPPORTING BLU
BLUETOOTH 5.3 SOC SUPPORTING BLU
BLUETOOTH 5.3 SOC SUPPORTING BLU
NORDIC QFN48
IC BLUETOOTH V5.1 QFN
BLUETOOTH 5.3 SOC WITH BUILT-IN
NORDIC QFN48
BLUETOOTH 5.3 SOC WITH BUILT-IN
IC BLUETOOTH V5.1
BLUETOOTH 5.3 SOC SUPPORTING BLU
NORDIC New
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
NRF52811-QFAA-B-RNordic Semiconductor ASA |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|