românesc
| Număr parc: | DM74ALS37AM |
|---|---|
| Producator / Marca: | Fairchild (onsemi) |
| Parte a descrierii: | IC GATE NAND 4CH 2-INP 14SOIC |
| Foi de date: | None |
| Statutul RoHs: | |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
| Cantitate | Preț unitar |
|---|---|
| 1374+ | $0.204 |
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tensiune - Aprovizionare | 4.5V ~ 5.5V |
| Pachetul dispozitivului furnizor | 14-SOIC |
| Serie | 74ALS |
| Pachet / Caz | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Pachet | Tube |
| Temperatura de Operare | 0°C ~ 70°C |
| Numărul de intrări | 2 |
| Numărul de circuite | 4 |
| Tipul de montare | Surface Mount |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Delay Max Propagation @ V, Max CL | 8ns @ 5V, 50pF |
| Tipul logic | NAND Gate |
| Nivel de logică de intrare - scăzut | 0.8V |
| Nivel de logică de intrare - ridicat | 2V |
| Caracteristici | - |
| Curent - ieșire ridicată, scăzută | 2.6mA, 24mA |
| Numărul produsului de bază | 74ALS37 |
| DM74ALS37AM Detalii PDF [English] | DM74ALS37AM PDF - EN.pdf |




DM74ALS37AM
Fairchild Semiconductor. Y-IC este un distribuitor de calitate al acestei mărci și va oferi clienților cele mai bune produse și servicii.
DM74ALS37AM este o integrală logică NAND cu 4 intrări din seria 74ALS. Este proiectată pentru aplicații digitale de înaltă viteză și consum redus de energie.
4 porți NAND independente
2 intrări pe poartă
Funcționare la înaltă viteză
Consum redus de energie
Procesare logică eficientă
Performanță fiabilă și stabilă
Potrivit pentru diverse aplicații digitale
Ambalaj SMD în format SOIC cu 14 pini (Small Outline Integrated Circuit)
Dimensiuni: lățime de 0,154" (3,90 mm)
Configurație pin și caracteristici electrice compatibile pentru asamblare pe suprafață
Acest produs a devenit de domeniul trecutului și se află în faza de retragere
Modele echivalente sau alternative pot fi disponibile; pentru informații suplimentare, contactați echipa noastră de vânzări prin site-ul web
Circuite digitale de înaltă viteză
Sisteme computerizate
Automatizări industriale
Echipamente de telecomunicații
Cel mai autorizat fișier tehnic pentru DM74ALS37AM este disponibil pe site-ul nostru. Clienții sunt sfătuiți să îl descarce pentru specificații tehnice detaliate.
Vă recomandăm să solicitați oferte pentru DM74ALS37AM pe site-ul nostru. Obțineți o ofertă acum pentru a beneficia de oferta noastră limitedă.
IC GATE NAND OPEN 4CH 2-IN 14DIP
IC GATE NAND 4CH 2-INP 14SOIC
IC GATE NAND 4CH 2-INP 14DIP
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOP
IC GATE NAND 4CH 2-INP 14SOIC
FAIRCHILD DIP-20P
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOIC
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOIC
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOP
IC D-TYPE POS TRG SNGL 20SOP
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOIC
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOIC
IC GATE NAND OPEN 4CH 2IN 14SOIC
IC GATE NAND 4CH 2-INP 14DIP
IC GATE NAND OPEN 4CH 2IN 14SOIC
IC GATE NAND OPEN 4CH 2-IN 14DIP
IC D-TYPE POS TRG SNGL 20SOP
IC GATE NAND OPEN 4CH 2IN 14SOIC
DM74ALS37AMX SOP3.9 FAIRCHILD
IC GATE NAND OPEN 4CH 2IN 14SOIC
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
DM74ALS37AMFairchild Semiconductor |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|