românesc

| Număr parc: | SMBJ5378B-TP |
|---|---|
| Producator / Marca: | Micro Commercial Components (MCC) |
| Parte a descrierii: | DIODE ZENER 100V 5W DO214AA |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
| Cantitate | Preț unitar |
|---|---|
| 1+ | $0.1743 |
| 10+ | $0.1387 |
| 30+ | $0.1235 |
| 100+ | $0.1044 |
| 500+ | $0.0959 |
| 1000+ | $0.0908 |
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tensiune - Zener (Nom) (Vz) | 100 V |
| Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă | 1.2 V @ 1 A |
| Toleranţă | ±5% |
| Pachetul dispozitivului furnizor | DO-214AA (SMB) |
| Serie | - |
| Putere - Max | 5 W |
| Pachet / Caz | DO-214AA, SMB |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Pachet | Tape & Reel (TR) |
| Temperatura de Operare | -55°C ~ 150°C |
| Tipul de montare | Surface Mount |
| Impedanță (Max) (Zzt) | 90 Ohms |
| Curenți - Scurgeri inverse @ Vr | 500 nA @ 76 V |
| Numărul produsului de bază | SMBJ5378 |
| SMBJ5378B-TP Detalii PDF [English] | SMBJ5378B-TP PDF - EN.pdf |




DIODE ZENER 100V 5W SMBJ
DIODE ZENER 91V 5W SMBJ
DIODE ZENER 91V 5W SMBJ
SUNMATE- DO-214AASMB
DIODE ZENER 100V 5W SMBJ
DIODE ZENER 110V 5W SMBJ
DIODE ZENER 100V 5W SMBJ
DIODE ZENER 100V 5W SMBJ
DIODE ZENER 91V 5W DO214AA
DIODE ZENER 91V 5W SMBJ
DIODE ZENER 100V 5W SMBJ
Interface
DIODE ZENER 110V 5W SMBJ
DIODE ZENER 91V 5W SMBJ
DIODE ZENER 91V 5W SMBJ
DIODE ZENER 110V 5W SMBJ
SUNMATE- DO-214AASMB
Interface
DIODE ZENER 110V 5W DO214AA
DIODE ZENER 100V 5W SMBJ
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
SMBJ5378B-TPMicro Commercial Co |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|