românesc
| Număr parc: | 93LC46A/P |
|---|---|
| Producator / Marca: | Micrel / Microchip Technology |
| Parte a descrierii: | IC EEPROM 1KBIT MICROWIRE 8DIP |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
| Cantitate | Preț unitar |
|---|---|
| 1+ | $0.3107 |
| 10+ | $0.2461 |
| 30+ | $0.2185 |
| 100+ | $0.184 |
| 500+ | $0.1686 |
| 1000+ | $0.1594 |
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Scrieți timpul ciclului - Word, Page | 6ms |
| Tensiune - Aprovizionare | 2.5V ~ 5.5V |
| Tehnologie | EEPROM |
| Pachetul dispozitivului furnizor | 8-PDIP |
| Serie | - |
| Pachet / Caz | 8-DIP (0.300', 7.62mm) |
| Pachet | Tube |
| Temperatura de Operare | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Tipul de montare | Through Hole |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tip de memorie | Non-Volatile |
| Dimensiunea memoriei | 1Kbit |
| Organizarea memoriei | 128 x 8 |
| Interfața de memorie | Microwire |
| Formatul memoriei | EEPROM |
| Frecvența ceasului | 2 MHz |
| Numărul produsului de bază | 93LC46 |
| 93LC46A/P Detalii PDF [English] | 93LC46A/P PDF - EN.pdf |




IC EEPROM 1KBIT MICROWIRE DIE
MICROCHIP MOSP8
IC EEPROM 1KBIT MICROWIRE DIE
IC EEPROM 1KBIT MICROWIRE DIE
IC EEPROM 1KBIT MICROWIRE 8SOIC
IC EEPROM 1KBIT MICROWIRE 8DIP
IC EEPROM 1KBIT MICROWIRE 8TSSOP
IC EEPROM 1KBIT MICROWIRE DIE
IC EEPROM 1KBIT MICROWIRE 8TDFN
IC EEPROM 1KBIT MICROWIRE 8MSOP
microch SOT23-6
IC EEPROM 1KBIT MICROWIRE 8DIP
IC EEPROM 1KBIT MICROWIRE 8TSSOP
IC EEPROM 1KBIT MICROWIRE 8TSSOP
IC EEPROM 1KBIT MIC WIRE SOT23-6
IC EEPROM 1KBIT MICROWIRE DIE
IC EEPROM 1KBIT MICROWIRE 8SOIC
IC EEPROM 1KBIT MICROWIRE 8MSOP
IC EEPROM 1KBIT MICROWIRE DIE
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
93LC46A/PMicrochip Technology |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|