românesc
| Număr parc: | 24FC128-I/MS |
|---|---|
| Producator / Marca: | Micrel / Microchip Technology |
| Parte a descrierii: | IC EEPROM 128KBIT I2C 1MHZ 8MSOP |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
| Cantitate | Preț unitar |
|---|---|
| 1+ | $1.1781 |
| 10+ | $1.1515 |
| 30+ | $1.1333 |
| 100+ | $1.1151 |
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Scrieți timpul ciclului - Word, Page | 5ms |
| Tensiune - Aprovizionare | 1.7V ~ 5.5V |
| Tehnologie | EEPROM |
| Pachetul dispozitivului furnizor | 8-MSOP |
| Serie | - |
| Pachet / Caz | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118', 3.00mm Width) |
| Pachet | Tube |
| Temperatura de Operare | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Tipul de montare | Surface Mount |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tip de memorie | Non-Volatile |
| Dimensiunea memoriei | 128Kbit |
| Organizarea memoriei | 16K x 8 |
| Interfața de memorie | I²C |
| Formatul memoriei | EEPROM |
| Frecvența ceasului | 1 MHz |
| Numărul produsului de bază | 24FC128 |
| Timpul de acces | 400 ns |
| 24FC128-I/MS Detalii PDF [English] | 24FC128-I/MS PDF - EN.pdf |




24FC128-I/MS
microchip-technology
Y-IC este un distribuitor de calitate al produselor mărcii microchip-technology, oferind clienților cele mai bune produse și servicii.
Memorie EEPROM de 128Kbit (16K x 8), interfață serială I2C, frecvență ceas de 1MHz, timp de scriere de 5ms, timp de acces de 400ns, tensiune de alimentare între 1.7V și 5.5V, temperatură de funcționare de la -40°C până la 85°C.
Memorie non-volatilă pentru stocarea datelor, compatibilitate ușoară cu sisteme bazate pe I2C, consum redus de energie, fiabilitate și păstrarea datelor pe termen lung.
Ambalaj în tub, pachet TSSOP 8, MSOP 8 (lățime de 0.118" sau 3.00mm), componentă pentru montaj surface-mount.
Produs activ. Modele echivalente sau alternative disponibile: 24FC256-I/MS (256Kbit EEPROM), 24FC512-I/MS (512Kbit EEPROM). Pentru mai multe informații, contactați echipa de vânzări prin site-ul nostru.
Sisteme încorporate, automatizare industrială, electronică auto, electronice de consum.
Cel mai autorizat fișier tehnic pentru 24FC128-I/MS este disponibil pe site-ul nostru. Se recomandă descărcarea pentru specificații tehnice detaliate.
Se recomandă clienților să solicite oferte pentru 24FC128-I/MS pe site-ul nostru. Obțineți o ofertă acum sau aflați mai multe despre această ofertă de timp limitat.
24FC128-I/SMRVA MICROCHIP
IC EEPROM 1MBIT I2C 1MHZ 8TSSOP
IC EEPROM 128KBIT I2C 1MHZ 8SOIC
IC EEPROM 128KBIT I2C 1MHZ 8DIP
IC EEPROM 128KBIT I2C 1MHZ 8DFN
IC EEPROM 128KBIT I2C 1MHZ 8MSOP
IC EEPROM 128KBIT I2C 1MHZ 8TDFN
IC EEPROM 128KBIT I2C 1MHZ 8SOIJ
IC EEPROM 1MBIT I2C 1MHZ 8SOIJ
IC EEPROM 128KBIT I2C 1MHZ 8DFN
IC EEPROM 128KBIT I2C 1MHZ 8SOIJ
IC EEPROM 1MBIT I2C 1MHZ 8SOIC
IC EEPROM 128KBIT I2C 1MHZ 8TDFN
IC EEPROM 1MBIT I2C 1MHZ 8TSSOP
IC EEPROM 1MBIT I2C 1MHZ 8SOIC
MICROCHIP MSOP8
MICROCHHIP SOP-8
IC EEPROM 1MBIT I2C 1MHZ 8SOIJ
IC EEPROM 128KBIT I2C 8TSSOP
IC EEPROM 1MBIT I2C 1MHZ 8DIP
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
24FC128-I/MSMicrochip Technology |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|