românesc
| Număr parc: | 1N4620UR |
|---|---|
| Producator / Marca: | Micrel / Microchip Technology |
| Parte a descrierii: | DIODE ZENER 3.3V 500MW DO213AA |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
| Cantitate | Preț unitar |
|---|---|
| 1+ | $7.0724 |
| 200+ | $2.823 |
| 500+ | $2.7286 |
| 1000+ | $2.682 |
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tensiune - Zener (Nom) (Vz) | 3.3 V |
| Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă | 1.1 V @ 200 mA |
| Toleranţă | ±5% |
| Pachetul dispozitivului furnizor | DO-213AA |
| Serie | - |
| Putere - Max | 500 mW |
| Pachet / Caz | DO-213AA (Glass) |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Pachet | Bulk |
| Temperatura de Operare | -65°C ~ 175°C |
| Tipul de montare | Surface Mount |
| Impedanță (Max) (Zzt) | 1650 Ohms |
| Curenți - Scurgeri inverse @ Vr | 3.5 µA @ 1.5 V |
| Numărul produsului de bază | 1N4620 |
| 1N4620UR Detalii PDF [English] | 1N4620UR PDF - EN.pdf |




VOLTAGE REGULATOR
VOLTAGE REGULATOR
VOLTAGE REGULATOR
DIODE ZENER 3.6V 250MW DO35
DIODE ZENER 3.3V 500MW DO35
ZENER DIODE
VOLTAGE REGULATOR
VOLTAGE REGULATOR
DIODE ZENER 3.3V 500MW DO7
ZENER DIODE
ZENER DIODE
VOLTAGE REGULATOR
VOLTAGE REGULATOR
VOLTAGE REGULATOR
DIODE ZENER 3.6V 250MW DO35
DIODE ZENER 3.3V 250MW DO35
DIODE ZENER 3.6V 250MW DO35
DIODE ZENER 3.3V 500MW DO213AA
DIODE ZENER 3.6V 250MW DO35
VOLTAGE REGULATOR
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
1N4620URMicrochip Technology |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|