românesc
| Număr parc: | 2220J0250220FCT |
|---|---|
| Producator / Marca: | Knowles Syfer |
| Parte a descrierii: | CAP CER 22PF 25V C0G/NP0 2220 |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
| Cantitate | Preț unitar |
|---|---|
| 1+ | $1.5779 |
| 200+ | $0.6309 |
| 500+ | $0.6088 |
| 1000+ | $0.5986 |
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tensiune - evaluat | 25V |
| Toleranţă | ±1% |
| Grosime (Max) | 0.098' (2.50mm) |
| Coeficientul de temperatură | C0G, NP0 (1B) |
| Dimensiune / Dimensiune | 0.224' L x 0.197' W (5.70mm x 5.00mm) |
| Serie | - |
| Evaluări | - |
| Pachet / Caz | 2220 (5750 Metric) |
| Pachet | Tape & Reel (TR) |
| Temperatura de Operare | -55°C ~ 125°C |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tipul de montare | Surface Mount, MLCC |
| Stil de plumb | - |
| Spațiul de plumb | - |
| Înălțime - așezată (Max) | - |
| Caracteristici | - |
| Rata de eșec | - |
| capacitanță | 22 pF |
| Numărul produsului de bază | 2220J |
| Aplicații | General Purpose |
| 2220J0250220FCT Detalii PDF [English] | 2220J0250220FCT PDF - EN.pdf |




CAP CER 22PF 25V C0G/NP0 2220
CAP CER 22PF 25V C0G/NP0 2220
CAP CER 1.8UF 25V X7R 2220
CAP CER 1.8UF 25V X7R 2220
CAP CER 22PF 25V C0G/NP0 2220
CAP CER 1.8UF 25V X7R 2220
CAP CER 1.8UF 25V X7R 2220
CAP CER 22PF 25V C0G/NP0 2220
CAP CER 22PF 25V C0G/NP0 2220
CAP CER 1.8UF 25V X7R 2220
CAP CER 22PF 25V C0G/NP0 2220
CAP CER 1.8UF 25V X7R 2220
CAP CER 22PF 25V C0G/NP0 2220
CAP CER 22PF 25V C0G/NP0 2220
CAP CER 22PF 25V C0G/NP0 2220
CAP CER 1.8UF 25V X7R 2220
CAP CER 1.8UF 25V X7R 2220
CAP CER 1.8UF 25V X7R 2220
CAP CER 22PF 25V C0G/NP0 2220
CAP CER 22PF 25V C0G/NP0 2220
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
2220J0250220FCTKnowles Syfer |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|