românesc
| Număr parc: | C0805C510K1GACTU |
|---|---|
| Producator / Marca: | KEMET |
| Parte a descrierii: | CAP CER 51PF 100V NP0 0805 |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
| Cantitate | Preț unitar |
|---|---|
| 4000+ | $0.0569 |
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tensiune - evaluat | 100V |
| Toleranţă | ±10% |
| Grosime (Max) | 0.035" (0.88mm) |
| Coeficientul de temperatură | C0G, NP0 |
| Pachet standard | 4,000 |
| Dimensiune / Dimensiune | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Serie | C |
| Evaluări | - |
| Starea parțială | Active |
| ambalare | Tape & Reel (TR) |
| Pachet / Caz | 0805 (2012 Metric) |
| Alte nume | C0805C510K1GAC C0805C510K1GAC7800 C0805C510K1GAC7867 |
| Temperatura de Operare | -55°C ~ 125°C |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tipul de montare | Surface Mount, MLCC |
| Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stil de plumb | - |
| Spațiul de plumb | - |
| Condiții de stare fără plumb / stare RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Înălțime - așezată (Max) | - |
| Caracteristici | Low ESL |
| Rata de eșec | - |
| descriere detaliata | 51pF ±10% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
| capacitanță | 51pF |
| Aplicații | General Purpose |
| C0805C510K1GACTU Detalii PDF [English] | C0805C510K1GACTU PDF - EN.pdf |




CAP CER 51PF 10V X8R 0805
CAP CER 0805 51PF 25V ULTRA STAB
CAP CER 51PF 50V C0G/NP0 0805
CAP CER 0805 51PF 50V ULTRA STAB
CAP CER 0805 51PF 16V ULTRA STAB
CAP CER 51PF 16V X8R 0805
CAP CER 51PF 200V NP0 0805
CAP CER 0805
CAP CER 51PF 50V NP0 0805
CAP CER 51PF 100V NP0 0805
CAP CER 51PF 25V X8R 0805
CAP CER 0805 51PF 10V ULTRA STAB
CAP CER 51PF 630V C0G/NP0 0805
CAP CER 0805 51PF 100V ULTRA STA
CAP CER 0805 51PF 16V ULTRA STAB
CAP CER 51PF 200V NP0 0805
CAP CER 51PF 50V X8R 0805
CAP CER 51PF 100V X8R 0805
CAP CER 51PF 50V C0G/NP0 0805
CAP CER 51PF 50V NP0 0805
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole







2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
C0805C510K1GACTUKEMET |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|