românesc
| Număr parc: | PAM2841GR |
|---|---|
| Producator / Marca: | Diodes Incorporated |
| Parte a descrierii: | IC LED DRVR RGLTR PWM 1.5A 8DFN |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
| Cantitate | Preț unitar |
|---|---|
| 1+ | $0.7823 |
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tensiune - alimentare (Min) | 2.7V |
| Tensiune - alimentare (Max) | 5.5V |
| Tensiune - ieșire | 40V |
| Tip | DC DC Regulator |
| Topologie | Step-Up (Boost) |
| Pachetul dispozitivului furnizor | 8-DFN (2x2) |
| Serie | - |
| Pachet / Caz | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Pachet | Tape & Reel (TR) |
| Temperatura de Operare | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Numărul de ieșiri | 1 |
| Tipul de montare | Surface Mount |
| Întrerupător (i) intern (i) | Yes |
| Frecvență | 1MHz |
| Dimming | Analog, PWM |
| Curent - ieșire / canal | 1.5A (Switch) |
| Numărul produsului de bază | PAM2841 |
| Aplicații | - |
| PAM2841GR Detalii PDF [English] | PAM2841GR PDF - EN.pdf |




PAM2841GR
Diodes Incorporated
PAM2841GR este un regulator DC-DC de tip boost (step-up) de 1.5A și 40V, echipat cu un comutator de putere integrat. Funcționează la o frecvență fixă de 1MHz și oferă o tensiune de ieșire ajustabilă până la 40V. Dispozitivul include control analog și PWM pentru dimming în aplicații LED.
Regulator DC-DC de tip boost (step-up)
Curent de ieșire de 1.5A
Tensiune maximă de ieșire de 40V
Frecvență fixă de comutare de 1MHz
Control de dimming analogic și PWM
Comutator de putere integrat
Capacitate mare de curent de ieșire
Gama largă de tensiune de ieșire
Frecvență de comutare înaltă pentru design compact
Opțiuni flexibile de control al dimming-ului
Comutator de putere integrat pentru o proiectare simplificată
Ambalaj Tape & Reel (TR)
Pachet cu pad expus 8-WFDFN
Dimensiune ambalaj 2x2 mm
Dispozitiv montat pe suprafață
PAM2841GR este un produs activ
Sunt disponibile modele echivalente sau alternative, precum PAM2841UR și PAM2841FR
Se recomandă contactarea echipei de vânzări pentru informații despre opțiuni alternative
Drive pentru LED-uri
Conversie DC-DC pentru uz general
Cel mai semnificativ fișier cu specificații pentru PAM2841GR este disponibil pe website-ul nostru. Se recomandă descărcarea pentru informații detaliate.
Recomandăm clienților să solicite oferte pentru PAM2841GR pe site-ul nostru. Obțineți o ofertă acum sau aflați mai multe despre această ofertă limitată.
IC LED DRV RGLTR PWM 20TSSOP
PAM2811 PAM
PAM2846KR_02 DIODES
PAM TSOT23-
PAM2810AG PAM
LED LIGHTING DRIVERS
IC LED DRVR RGLTR PWM 1A TSOT25
IC LED DRVR RGLTR PWM 1.5A 8MSOP
IC LED DRIVER LINEAR 1.5A 8SO
EVAL BOARD FOR PAM2846
IC LED DRV LIN PWM 20MA TSOT23-6
PAM MSOP8
IC LED DRVR RGLTR PWM 3.5A 40QFN
PAM SOT89-5
IC LED DRVR RGLTR PWM 30MA 24QFN
PAM2811AJE PAM
PAM SOT23-6
PAM2848 PAM
EVAL BOARD FOR PAM2805
EVAL BOARD FOR PAM2841
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
PAM2841GRDiodes Incorporated |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|