românesc

| Număr parc: | 83265827 |
|---|---|
| Producator / Marca: | Crouzet |
| Parte a descrierii: | SWITCH SNAP ACT SPST-NO 5A 250V |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | RoHS Compliant |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tensiunea nominală - AC | 250 V |
| Stilul de terminare | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Funcția de comutare | Off-Mom |
| Serie | V3D |
| Eliberarea Forței | 5.099gf |
| Pretravel | - |
| Pachet | Bulk |
| depășirii cursei | 0.045" (1.1mm) |
| Temperatura de Operare | -20°C ~ 125°C |
| Poziția de operare | 0.806" (20.5mm) |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Forța de operare | 25gf |
| Tipul de montare | Chassis Mount |
| Viața mecanică | 1,000,000 Cycles |
| Ingress Protection | - |
| Caracteristici | - |
| Viața electrică | - |
| Călătorii diferențiale | 0.016" (0.4mm) |
| Rating curent (amperi) | 5A (AC) |
| Circuit | SPST-NO |
| Tipul actuatorului | Lever, Roller |




SWITCH SNAP ACT SPST-NO 5A 250V
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 5A 250V
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 5A 250V
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 5A 250V
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 5A 250V
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 5A 250V
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 5A 250V
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 5A 250V
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 5A 250V
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 5A 250V
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 5A 250V
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 5A 250V
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 5A 250V
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 5A 250V
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 5A 250V
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 5A 250V
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 5A 250V
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 5A 250V
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 5A 250V
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 5A 250V
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
83265827Crouzet |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|