românesc
| Număr parc: | ATV06B5V0JB-HF |
|---|---|
| Producator / Marca: | Comchip Technology |
| Parte a descrierii: | TVS DIODE 5VWM 9.2VC DO214AA |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
| Cantitate | Preț unitar |
|---|---|
| 3000+ | $0.1504 |
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tensiune - Standare inversă (tip) | 5V |
| Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp | 9.2V |
| Tensiune - Defalcare (Min) | 6.4V |
| Tip | Zener |
| Pachetul dispozitivului furnizor | DO-214AA (SMB) |
| Serie | Automotive, AEC-Q101 |
| Protecția liniei electrice | No |
| Power - vârf de vârf | 600W |
| Pachet / Caz | DO-214AA, SMB |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Pachet | Tape & Reel (TR) |
| Temperatura de Operare | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Tipul de montare | Surface Mount |
| Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) | 65.22A |
| Capacitate @ Frecventa | - |
| Canalele bidirecționale | 1 |
| Numărul produsului de bază | ATV06B5 |
| Aplicații | Automotive |
| ATV06B5V0JB-HF Detalii PDF [English] | ATV06B5V0JB-HF PDF - EN.pdf |




TVS DIODE 60VWM 96.8VC DO214AA
TVS DIODE 6VWM 10.3VC DO214AA
TVS DIODE 51VWM 82.4VC DO214AA
TVS DIODE 70VWM 113VC DO214AA
TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AA
TVS DIODE 64VWM 103VC DO214AA
TVS DIODE 6VWM 10.3VC DO214AA
TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO214AA
TVS DIODE 51VWM 82.4VC DO214AA
TVS DIODE 60VWM 96.8VC DO214AA
TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC DO214AA
TVS DIODE 54VWM 87.1VC DO214AA
TVS DIODE 54VWM 87.1VC DO214AA
TVS DIODE 70VWM 113VC DO214AA
TVS DIODE 5VWM 9.2VC DO214AA
TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC DO214AA
TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AA
TVS DIODE 45VWM 72.7VC DO214AA
TVS DIODE 64VWM 103VC DO214AA
TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO214AA
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
ATV06B5V0JB-HFComchip Technology |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|