românesc
| Număr parc: | ATF1502AS-7JX44 |
|---|---|
| Producator / Marca: | Micrel / Microchip Technology |
| Parte a descrierii: | IC CPLD 32MC 7.5NS 44PLCC |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
| Cantitate | Preț unitar |
|---|---|
| 1+ | $3.5093 |
| 25+ | $3.486 |
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Furnizarea de tensiune - internă | 4.75V ~ 5.25V |
| Pachetul dispozitivului furnizor | 44-PLCC (16.6x16.6) |
| Serie | ATF15xx |
| Tip programabil | In System Programmable (min 10K program/erase cycles) |
| Pachet / Caz | 44-LCC (J-Lead) |
| Pachet | Tube |
| Temperatura de Operare | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Numărul de macro-celule | 32 |
| Numărul de intrări / ieșiri | 32 |
| Tipul de montare | Surface Mount |
| Timp de întârziere tpd (1) Max | 7.5 ns |
| Numărul produsului de bază | ATF1502 |
| ATF1502AS-7JX44 Detalii PDF [English] | ATF1502AS-7JX44 PDF - EN.pdf |




ATF1502AS-7JX44
Microchip Technology
ATF1502AS-7JX44 este un dispozitiv logic programabil complex (CPLD) programabil în sistem (ISP) de la Microchip Technology. Acesta dispune de 32 macrocelule și 32 de pini I/O, cu o întârziere de propagare maximă de 7,5 ns.
Programabil în Sistem (ISP) cu cel puțin 10.000 de cicluri de programare / ștergere
32 macrocelule și 32 pini I/O
Întârziere de propagare maximă de 7,5 ns
Interval de tensiune de funcționare de 4,75V până la 5,25V
Interval de temperatură de funcționare de 0°C până la 70°C
Design logic flexibil și reconfigurabil
Reducerea complexității sistemului și a timpului de dezvoltare
Performanță robustă și fiabilă
Ambalaj în tub
Pachet LCC de 44 pini (J-Lead)
Pachet furnizor de 16,6x16,6 mm (44-PLCC)
ATF1502AS-7JX44 este un produs activ.
Sunt disponibile modele echivalente sau alternative. Vă rugăm să contactați echipa noastră de vânzări pentru mai multe informații.
Sisteme integrate
Automatizare industrială
Electronica auto
Electronica de consum
Cel mai actualizat fișier cu date tehnice pentru ATF1502AS-7JX44 este disponibil pe site-ul nostru. Se recomandă descărcarea fișierului pentru specificații detaliate ale produsului.
Vă recomandăm să solicitați oferte pentru ATF1502AS-7JX44 pe site-ul nostru. Obțineți o cotă de preț acum pentru a beneficia de oferta noastră limitată.
IC CPLD 32MC 7.5NS 44PLCC
IC CPLD 32MC 7.5NS 44TQFP
ATMEL TQFP44
IC CPLD 32MC 15NS 44PLCC
IC CPLD 32MC 25NS 44TQFP
IC CPLD 32MC 25NS 44PLCC
IC CPLD 32MC 25NS 44PLCC
ATMEL PLCC44
IC CPLD 32MC 25NS 44PLCC
IC CPLD 32MC 25NS 44TQFP
IC CPLD 32MC 15NS 44TQFP
IC CPLD 32MC 7.5NS 44TQFP
IC CPLD 32MC 15NS 44PLCC
IC CPLD 32MC 15NS 44TQFP
PLCC
IC CPLD 32MC 15NS 44TQFP
ATMEL PLCC44
IC CPLD 32MC 25NS 44TQFP
IC CPLD 32MC 15NS 44TQFP
IC CPLD 32MC 15NS 44PLCC
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
ATF1502AS-7JX44Microchip Technology |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|