românesc
| Număr parc: | MX7545ALP |
|---|---|
| Producator / Marca: | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Parte a descrierii: | IC DAC 12BIT A-OUT 20PLCC |
| Foi de date: | None |
| Statutul RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
| Cantitate | Preț unitar |
|---|---|
| 1+ | $39.2452 |
| 200+ | $15.66 |
| 500+ | $15.1358 |
| 1000+ | $14.8778 |
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tensiune - alimentare, digital | 4.75V ~ 5.25V, 14.25V ~ 15.75V |
| Tensiune - Alimentare, analog | 4.75V ~ 5.25V, 14.25V ~ 15.75V |
| Pachetul dispozitivului furnizor | 20-PLCC (8.97x8.97) |
| Timpul de stabilire | 1µs |
| Serie | - |
| Tip de referință | External |
| Pachet / Caz | 20-LCC (J-Lead) |
| Pachet | Bulk |
| Tipul de ieșire | Current - Unbuffered |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Temperatura de Operare | 0°C ~ 70°C |
| Numărul de convertoare D / A | 1 |
| Număr de biți | 12 |
| Tipul de montare | Surface Mount |
| INL / DNL (LSB) | ±0.5 (Max), ±1 (Max) |
| Diferențial de ieșire | No |
| Interfața de date | Parallel |
| Arhitectură | Multiplying DAC, R-2R |
| MX7545ALP Detalii PDF [English] | MX7545ALP PDF - EN.pdf |




MX7545ALP
Analog Devices Inc./Maxim Integrated. Y-IC este un distribuitor de calitate al brandului Analog Devices Inc./Maxim Integrated și vom oferi clienților cele mai bune produse și servicii.
MX7545ALP este un convertor digital-analogic (DAC) de 12 biți, care beneficiază de o gamă largă de tensiune de alimentare și de un timp de stabilizare rapid, fiind potrivit pentru o varietate de aplicații.
Rezoluție de 12 biți
Timp de stabilizare de 1 μs
Ieșire curent nebuffertată
Interfață de date paralelă
Referință externă
Gama largă de tensiune de alimentare
Timp de stabilizare rapid
Precizie înaltă cu INL/DNL scăzute
Arhitectură flexibilă pentru diverse aplicații
MX7545ALP este ambalat într-un pachet 20-LCC (J-Lead). Dimensiunile pachetului și configurația pinilor sunt adecvate pentru aplicații cu montare superficială.
MX7545ALP este un produs activ, iar în prezent nu există modele echivalente sau alternative. Pentru mai multe informații, vă rugăm să contactați echipa noastră de vânzări prin site-ul web.
MX7545ALP este potrivit pentru diverse domenii, inclusiv automatizare industrială, echipamente de testare și măsurare și dispozitive medicale.
Cel mai autorizat fișier cu date tehnice pentru MX7545ALP este disponibil pe website-ul nostru. Recomandăm descărcarea fișierului pentru detalii complete tehnice.
Clienții sunt invitați să solicite oferte pe site-ul nostru. Obțineți o ofertă sau aflați mai multe despre MX7545ALP astăzi!
IC POWER MANAGEMENT
IC DAC 12BIT A-OUT 20DIP
IC DAC 12BIT A-OUT 20SOIC
IC DAC 12BIT A-OUT 20SOIC
IC DAC 12BIT A-OUT 20PLCC
IC DAC 12BIT A-OUT 20DIP
IC DAC 12BIT A-OUT 20SOIC
MAXIM PLCC
IC DAC 12BIT MULT 20-PLCC
IC DAC 12BIT A-OUT 20SOIC
MAXIM New
IC DAC 12BIT A-OUT 20DIP
MAXIM New
IC DAC 12BIT A-OUT 20SOIC
IC DAC 12BIT A-OUT 20SOIC
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole




2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
MX7545ALPAnalog Devices Inc./Maxim Integrated |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|