românesc

| Număr parc: | M2452 SL002 |
|---|---|
| Producator / Marca: | Alpha Wire |
| Parte a descrierii: | CABLE 37COND 24AWG SHLD 500' |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Sârmă ecartament | 24 AWG |
| Voltaj | 300 V |
| folosire | - |
| Tipul scutului | Foil, Braid |
| Material scut | Aluminum; Copper, Tinned |
| Scutul acoperișului | 100%, 65% |
| Serie | - |
| Evaluări | UL Style 2464 |
| Pachet | Spool |
| Temperatura de Operare | -20°C ~ 80°C |
| Numărul de conductori | 37 |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Lungime | 500.0 (152.4m) |
| Jacket Culoare | Slate |
| Jacket (Izolație) Grosime | 0.0320" (0.813mm) |
| Material jachetă (izolație) | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Diametrul jachetei (izolației) | 0.398" (10.11mm) |
| Caracteristici | Drain Wire, Rip Cord |
| Conductor Strand | 7/32 |
| Materialul conductorului | Copper, Tinned |
| Conductor Izolație | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Tip cablu | Multi-Conductor |
| Numărul produsului de bază | M2452 |




M24512WG/24512 ST
ST SOP8
CABLE 3CON 24AWG SLATE SHLD 500'
ST SOP8-5.2MM
M24512RMN6TP STMICROEL
CABLE 3COND 24AWG SHLD 1000'
CABLE 37COND 24AWG SHLD 1000'
ST DIP8
CABLE 37COND 24AWG SHLD 100'
M24512W6 ST
CABLE 50COND 24AWG SHLD 100'
CABLE 50COND 24AWG SHLD 500'
CABLE 4COND 24AWG SHLD 1000'
STM SOP-8L
ST SOP8
CABLE 3CON 24AWG SLATE SHLD 100'
CABLE 4CON 24AWG SLATE SHLD 500'
CABLE 4CON 24AWG SLATE SHLD 100'
CABLE 50COND 24AWG SHLD 1000'
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
M2452 SL002Alpha Wire |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|