românesc
| Număr parc: | ATS-06B-199-C2-R0 |
|---|---|
| Producator / Marca: | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
| Parte a descrierii: | HEATSINK 50X50X6MM XCUT T766 |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
| Cantitate | Preț unitar |
|---|---|
| 1+ | $5.7954 |
| 10+ | $5.6389 |
| 25+ | $5.3253 |
| 50+ | $5.0123 |
| 100+ | $4.6989 |
| 250+ | $4.3857 |
| 450+ | $4.0725 |
| 950+ | $3.9942 |
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Lăţime | 1.969' (50.00mm) |
| Tip | Top Mount |
| Rezistența termică @ Natural | - |
| Rezistența termică @ Air Forced Flow | 15.83°C/W @ 100 LFM |
| Formă | Square, Fins |
| Serie | pushPIN™ |
| Power Dissipation @ Creșterea temperaturii | - |
| Pachetul răcit | Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Pachet | Tray |
| Finisare material | Blue Anodized |
| Material | Aluminum |
| Lungime | 1.969' (50.00mm) |
| Înălțimea aripioarei | 0.236' (6.00mm) |
| Diametru | - |
| Numărul produsului de bază | ATS-06B |
| Metoda de atașament | Push Pin |




HEATSINK 50X50X10MM XCUT T766
HEATSINK 50X50X6MM XCUT T412
HEATSINK 45X45X10MM XCUT T412
HEATSINK 54X54X25MM XCUT T412
HEATSINK 45X45X10MM XCUT T766
HEATSINK 45X45X12MM XCUT T412
HEATSINK 50X50X12MM XCUT T766
HEATSINK 45X45X6MM XCUT
HEATSINK 54X54X25MM XCUT
HEATSINK 45X45X10MM XCUT
HEATSINK 50X50X12MM XCUT T412
HEATSINK 54X54X25MM XCUT T766
HEATSINK 45X45X6MM XCUT T412
HEATSINK 45X45X12MM XCUT T766
HEATSINK 45X45X6MM XCUT T766
HEATSINK 45X45X12MM XCUT
HEATSINK 50X50X10MM XCUT T412
HEATSINK 50X50X10MM XCUT
HEATSINK 50X50X6MM XCUT
HEATSINK 50X50X12MM XCUT
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
ATS-06B-199-C2-R0Advanced Thermal Solutions Inc. |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|