românesc
| Număr parc: | ADP2105ACPZ-1.2-R7 |
|---|---|
| Producator / Marca: | Analog Devices Inc. |
| Parte a descrierii: | IC REG BUCK 1.2V 1A 16LFCSP |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
| Cantitate | Preț unitar |
|---|---|
| 1+ | $1.6405 |
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tensiune - ieșire (min / fix) | 1.2V |
| Tensiune - ieșire (Max) | - |
| Tensiune - Intrare (Min) | 2.7V |
| Tensiune - Intrare (Max) | 5.5V |
| Topologie | Buck |
| Redresor sincron | Yes |
| Pachetul dispozitivului furnizor | 16-LFCSP (4x4) |
| Serie | - |
| Pachet / Caz | 16-WQFN Exposed Pad, CSP |
| Pachet | Tape & Reel (TR) |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tipul de ieșire | Fixed |
| Configurarea ieșirii | Positive |
| Temperatura de Operare | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Numărul de ieșiri | 1 |
| Tipul de montare | Surface Mount |
| Funcţie | Step-Down |
| Frecvență - Comutare | 1.2MHz |
| Curent - ieșire | 1A |
| Numărul produsului de bază | ADP2105 |
| ADP2105ACPZ-1.2-R7 Detalii PDF [English] | ADP2105ACPZ-1.2-R7 PDF - EN.pdf |




BOARD EVALUATION ADP2105Z 1.8V
BOARD EVAL FOR ADP2106-1.8
IC REG BUCK ADJ 1A 16LFCSP
IC REG BUCK SYNC 1.5V 1A 16LFCSP
IC REG BUCK SYNC ADJ 0.6A 8LFCSP
IC REG BUCK 1.8V 1A 16LFCSP
EVAL BLANK ADISIMPOWER ADP2105
IC REG BUCK SYNC 1.875V 8LFCSP
ADP2105ACPZ-1.8 ADI
IC REG BUCK ADJ 600MA 8LFCSP
BOARD EVALUATION FOR ADP2106
ADP2105ACPZ AD
EVAL BLANK ADISIMPOWER ADP2106
BOARD EVAL 2.5V ADJ ADP2105
IC REG BUCK ADJ 600MA 8LFCSP
IC REG BUCK SYNC 1.2V 16LFCSP
ADI 16LFCSP
ADI LFCSP-16
IC REG BUCK 3.3V 1A 16LFCSP
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole







2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
ADP2105ACPZ-1.2-R7Analog Devices Inc. |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|