românesc
| Număr parc: | ESTW010A0B41-HZ |
|---|---|
| Producator / Marca: | ABB Power Conversion |
| Parte a descrierii: | DC DC CONVERTER 12V 120W |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | RoHS Compliant |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
| Cantitate | Preț unitar |
|---|---|
| 1+ | $95.0265 |
| 216+ | $37.9174 |
| 504+ | $36.6506 |
| 1008+ | $36.0232 |
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tensiune - ieșire 3 | - |
| Tensiune - ieșire 2 | - |
| Tensiune - Ieșire 1 | 12V |
| Tensiune - Izolare | 2.25 kV |
| Tensiune - Intrare (Min) | 36V |
| Tensiune - Intrare (Max) | 75V |
| Tip | Isolated Module |
| Dimensiune / Dimensiune | 2.30' L x 0.90' W x 0.50' H (58.4mm x 22.9mm x 12.7mm) |
| Serie | Barracuda™ ESTW010A0B (120W) |
| Putere (Wați) | 120 W |
| Pachet / Caz | 8-DIP Module, 1/8 Brick |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Pachet | Bulk |
| Temperatura de Operare | -40°C ~ 85°C |
| Numărul de ieșiri | 1 |
| Tipul de montare | Through Hole |
| Caracteristici | Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO |
| Eficienţă | 92.5% |
| Curent - Ieșire (Max) | 10A |
| Caracteristici de control | Enable, Active Low |
| Numărul produsului de bază | ESTW010 |
| Aplicații | ITE (Commercial) |




DC DC CONVERTER 5V 50W
DC DC CONVERTER 5V 75W
DC DC CONVERTER 5V 75W
DC DC CONVERTER 5V 75W
DC DC CONVERTER 5V 75W
DC DC CONVERTER 5V 50W
DC DC CONVERTER
DC DC CONVERTER 3.3V 50W
DC DC CONVERTER 15V 63W
DC DC CONVERTER 12V 120W
DC DC CONVERTER 12V 72W
DC DC CONVERTER 3.3V 50W
DC DC CONVERTER 5V 50W
DC DC CONVERTER 12V
DC DC CONVERTER 12V 120W
DC DC CONVERTER 15V 63W
DC DC CONVERTER 12V 120W
DC DC CONVERTER 12V 72W
DC DC CONVERTER 5V 50W
DC DC CONVERTER 12V 72W
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
ESTW010A0B41-HZABB Power Electronics Inc. |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|