românesc

| Număr parc: | 995375 |
|---|---|
| Producator / Marca: | Weidmuller |
| Parte a descrierii: | TERM BLK 4P SIDE ENT 7.62MM PCB |
| Foi de date: | None |
| Statutul RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Terminarea sârmei | Screw - Clamping Yoke, Tension Sleeve |
| Sârmă ecartament | 12-26 AWG |
| Voltaj | 300 V |
| Cuplu - Șurub | 0.5-0.6 Nm (4.4-5.3 Lb-In) |
| Serie | Omnimate LP |
| Filet | M3 |
| Material șurub - Placare | - |
| Pozitii pe nivel | 4 |
| Pas | 0.300" (7.62mm) |
| Pachet | Bulk |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Temperatura de Operare | -20°C ~ 100°C |
| Număr de niveluri | 1 |
| Tipul de montare | Through Hole |
| Orientarea împerecherii | Horizontal with Board |
| Materialul carcasei | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Caracteristici | Interlocking (Side) |
| Actual | 15 A |
| Materiale de contact - Plăci | Copper Alloy - Tin Plated |
| Culoare | Black |
| Materialul de prindere - Placare | - |




TERM BLK 12P SIDE ENT 7.62MM PCB
TERM BLK 16P SIDE ENT 7.62MM PCB
TERM BLK 7P SIDE ENT 7.62MM PCB
TERM BLK 11P SIDE ENT 7.62MM PCB
TERM BLK 5P SIDE ENT 7.62MM PCB
TERM BLK 7P SIDE ENT 7.62MM PCB
TERM BLK 10P SIDE ENT 7.62MM PCB
TERM BLK 6P SIDE ENT 7.62MM PCB
TERM BLK 8P SIDE ENT 7.62MM PCB
TERM BLK 14P SIDE ENT 7.62MM PCB
TERM BLK 9P SIDE ENT 7.62MM PCB
TERM BLK 9P SIDE ENT 7.62MM PCB
TERM BLK 13P SIDE ENT 7.62MM PCB
TERM BLK 15P SIDE ENT 7.62MM PCB
TERM BLK 11P SIDE ENT 7.62MM PCB
TERM BLK 12P SIDE ENT 7.62MM PCB
TERM BLK 10P SIDE ENT 7.62MM PCB
TERM BLK 13P SIDE ENT 7.62MM PCB
TERM BLK 8P SIDE ENT 7.62MM PCB
TERM BLK 14P SIDE ENT 7.62MM PCB
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
995375Weidmüller |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|