românesc
| Număr parc: | 1970750000 |
|---|---|
| Producator / Marca: | Weidmuller |
| Parte a descrierii: | TERM BLOCK PLUG 15POS STR 3.81MM |
| Foi de date: | None |
| Statutul RoHs: | RoHS Compliant |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
| Cantitate | Preț unitar |
|---|---|
| 1+ | $6.6971 |
| 200+ | $2.6732 |
| 500+ | $2.5841 |
| 1000+ | $2.5388 |
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Lungimea benzii de cablu | 9mm |
| Sârmă sau gamă de sârmă - mm² | 0.14-1.5mm² |
| Sârmă sau gamă de sârmă - AWG | 16-26 AWG |
| Tensiune - UL | 300 V |
| Tensiune - IEC | 320 V |
| Tip | Plug, Female Sockets |
| Cuplu - Șurub | - |
| Stilul de terminare | Screwless - Leg Spring, Push-In Spring |
| Serie | Omnimate BC |
| Dimensiunea șurubului | - |
| Pozitii pe nivel | 15 |
| Conectați cablul de intrare | 180° |
| Pas | 0.150' (3.81mm) |
| Pachet | Bulk |
| Temperatura de Operare | -50°C ~ 120°C |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Numărul de poziții | 15 |
| Număr de niveluri | 1 |
| Tipul de montare | Free Hanging (In-Line) |
| Material Inflamabilitate | UL94 V-0 |
| Înălțimea izolației | 0.311' (7.90mm) |
| Ingress Protection | IP20 |
| Materialul carcasei | Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled |
| Head Orientation | - |
| Caracteristici | Mating Flange, Push Button Actuated |
| Curent - UL | 10 A |
| Curent - IEC | 17.5A |
| Contact Lungimea coada | - |
| Contactați terminarea împerecherii | Tin |
| Materiale de contact | Copper Alloy |
| Culoare | Orange |




TERM BLOCK PLUG 3POS STR 3.81MM
TERM BLOCK PLUG 11POS STR 3.81MM
TERM BLOCK PLUG 7POS STR 3.81MM
PCB TERM.187X020 LOOSE PLT 19708
TERM BLOCK PLUG 8POS STR 3.81MM
TERM BLOCK PLUG 14POS STR 3.81MM
TERM BLOCK PLUG 2POS STR 3.81MM
TERM BLOCK PLUG 10POS STR 3.81MM
FUSE GLASS 700MA 250VAC 5X20MM
TERM BLOCK PLUG 4POS STR 3.81MM
TERM BLOCK PLUG 13POS STR 3.81MM
PCB TAB QUICK DISCONNECT, MALE,
TERM BLOCK PLUG 6POS STR 3.81MM
TERM BLOCK PLUG 9POS STR 3.81MM
TERM BLOCK PLUG 12POS STR 3.81MM
TERM BLOCK PLUG 18POS STR 5.08MM
TERM BLOCK PLUG 5POS STR 3.81MM
TERM BLOCK PLUG 12POS STR 3.81MM
PCB TAB QUICK DISCONNECT, MALE,
FUSE GLASS 800MA 250VAC 5X20MM
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole






2024/09/18
2025/02/3
2025/06/30
2025/01/27
1970750000Weidmüller |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|