românesc
| Număr parc: | 1876940000 |
|---|---|
| Producator / Marca: | Weidmuller |
| Parte a descrierii: | TERM BLOCK HDR 4POS 90DEG 5.08MM |
| Foi de date: | None |
| Statutul RoHs: | RoHS Compliant |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
| Cantitate | Preț unitar |
|---|---|
| 225+ | $2.9386 |
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Lungimea benzii de cablu | - |
| Sârmă sau gamă de sârmă - mm² | - |
| Sârmă sau gamă de sârmă - AWG | - |
| Tensiune - UL | 300 V |
| Tensiune - IEC | 400 V |
| Tip | Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) |
| Cuplu - Șurub | - |
| Stilul de terminare | Solder |
| Serie | Omnimate SL |
| Dimensiunea șurubului | - |
| Pozitii pe nivel | 4 |
| Conectați cablul de intrare | - |
| Pas | 0.200' (5.08mm) |
| Pachet | Tape & Reel (TR) |
| Temperatura de Operare | -50°C ~ 100°C |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Numărul de poziții | 4 |
| Număr de niveluri | 1 |
| Tipul de montare | Through Hole |
| Material Inflamabilitate | UL94 V-0 |
| Înălțimea izolației | 0.335' (8.51mm) |
| Ingress Protection | - |
| Materialul carcasei | Liquid Crystal Polymer (LCP), Glass Filled |
| Head Orientation | 90°, Right Angle, Under Board |
| Caracteristici | Mating Flange, Solder Retention |
| Curent - UL | 18.5 A |
| Curent - IEC | 27.5A |
| Contact Lungimea coada | 0.059' (1.50mm) |
| Contactați terminarea împerecherii | Tin |
| Materiale de contact | Copper Alloy |
| Culoare | Black |




TERM BLOCK HDR 6POS 90DEG 5.08MM
TERM BLOCK HDR 7POS 90DEG 5.08MM
TERM BLOCK HDR 3POS 90DEG 5.08MM
CONN TERM BLK STRN REL GRN 8POS
CONN TERM BLK STRAIN RELIEF 4POS
TWEEZER POINTED FINE 7 5.12"
TERM BLOCK HDR 7POS 90DEG 5.08MM
TERM BLOCK HDR 4POS 90DEG 5.08MM
CONN TERM BLK END PLATE GRAY
TERM BLOCK HDR 3POS 90DEG 5.08MM
CONN TERM BLK END PLATE GRAY
TERM BLOCK HDR 3POS 90DEG 5.08MM
TERM BLOCK HDR 8POS 90DEG 5.08MM
RND STANDOFF #4-40 BRASS 1-1/2"
TERM BLOCK HDR 5POS 90DEG 5.08MM
TERM BLOCK HDR 8POS 90DEG 5.08MM
TERM BLOCK HDR 5POS 90DEG 5.08MM
TERM BLOCK HDR 2POS 90DEG 5.08MM
TERM BLOCK HDR 6POS 90DEG 5.08MM
TERM BLOCK HDR 2POS 90DEG 5.08MM
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole







2024/09/18
2025/02/3
2025/06/30
2025/01/27
1876940000Weidmüller |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|