românesc
| Număr parc: | CDR32BP681BFZSAT |
|---|---|
| Producator / Marca: | Vishay / Vitramon |
| Parte a descrierii: | CAP CER 680PF 100V 1% BP 1206 |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tensiune - evaluat | 100V |
| Toleranţă | ±1% |
| Grosime (Max) | 0.051' (1.30mm) |
| Coeficientul de temperatură | BP |
| Dimensiune / Dimensiune | 0.126' L x 0.063' W (3.20mm x 1.60mm) |
| Serie | Military, MIL-PRF-55681, CDR32 |
| Evaluări | - |
| Pachet / Caz | 1206 (3216 Metric) |
| Pachet | Tape & Reel (TR) |
| Temperatura de Operare | -55°C ~ 125°C |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tipul de montare | Surface Mount, MLCC |
| Stil de plumb | - |
| Spațiul de plumb | - |
| Înălțime - așezată (Max) | - |
| Caracteristici | - |
| Rata de eșec | S (0.001%) |
| capacitanță | 680 pF |
| Numărul produsului de bază | CDR32 |
| Aplicații | High Reliability |
| CDR32BP681BFZSAT Detalii PDF [English] | CDR32BP681BFZSAT PDF - EN.pdf |




CAP CER SMP MLC HI-REL
CAP CER SMP MLC HI-REL
CAP CER 680PF 100V 1% BP 1206
CAP CER 680PF 100V BP 1206
CAP CER 680PF 100V 1% BP 1206
CAP CER SMP MLC HI-REL
CAP CER SMP MLC HI-REL
CAP CER 680PF 100V 1% BP 1206
CAP CER 680PF 100V 1% BP 1206
CAP CER 680PF 100V 1% BP 1206
CAP CER SMP MLC HI-REL
CAP CER SMP MLC HI-REL
CAP CER 680PF 100V 1% BP 1206
CAP CER 680PF 100V 1% BP 1206
CAP CER 680PF 100V BP 1206
CAP CER SMP MLC HI-REL
CAP CER SMP MLC HI-REL
CAP CER SMP MLC HI-REL
CAP CER SMP MLC HI-REL
CAP CER 680PF 100V BP 1206
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole







2024/09/18
2025/02/3
2025/06/30
2025/01/27
CDR32BP681BFZSATVishay Vitramon |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|