românesc

| Număr parc: | VE-26K-EW-F2 |
|---|---|
| Producator / Marca: | Vicor |
| Parte a descrierii: | DC DC CONVERTER 40V 100W |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tensiune - ieșire 3 | - |
| Tensiune - ieșire 2 | - |
| Tensiune - Ieșire 1 | 40V |
| Tensiune - Izolare | 3 kV |
| Tensiune - Intrare (Min) | 200V |
| Tensiune - Intrare (Max) | 400V |
| Tip | Isolated Module |
| Dimensiune / Dimensiune | 4.60" L x 1.86" W x 1.05" H (116.8mm x 47.2mm x 26.7mm) |
| Serie | VE-200™ (100W) |
| Putere (Wați) | 100 W |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Pachet / Caz | Full Brick |
| Pachet | Bulk |
| Temperatura de Operare | -10°C ~ 85°C |
| Numărul de ieșiri | 1 |
| Tipul de montare | Through Hole |
| Caracteristici | OCP, OTP, OVP, SCP |
| Eficienţă | 88% |
| Curent - Ieșire (Max) | 2.5A |
| Numărul produsului de bază | VE-26K |
| Aplicații | ITE (Commercial) |




DC DC CONVERTER 40V 150W
DC DC CONVERTER 40V 75W
DC DC CONVERTER 40V 100W
DC DC CONVERTER 40V 100W
DC DC CONVERTER 40V 100W
DC DC CONVERTER 40V 75W
DC DC CONVERTER 40V 75W
DC DC CONVERTER 40V 100W
DC DC CONVERTER 40V 75W
DC DC CONVERTER 40V 75W
DC DC CONVERTER 40V 150W
DC DC CONVERTER 40V 150W
DC DC CONVERTER 40V 100W
DC DC CONVERTER 40V 150W
DC DC CONVERTER 40V 75W
DC DC CONVERTER 40V 150W
DC DC CONVERTER 40V 150W
DC DC CONVERTER 40V 75W
DC DC CONVERTER 40V 150W
DC DC CONVERTER 40V 100W
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole
2024/09/18
2025/02/3
2025/06/30
2025/01/27
VE-26K-EW-F2Vicor Corporation |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|