românesc

| Număr parc: | LAL02VA121K |
|---|---|
| Producator / Marca: | Taiyo Yuden |
| Parte a descrierii: | FIXED IND 120UH 42MA 13 OHM TH |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tip | - |
| Toleranţă | ±10% |
| Pachetul dispozitivului furnizor | - |
| Dimensiune / Dimensiune | 0.091' Dia x 0.134' L (2.30mm x 3.40mm) |
| ecranare | Unshielded |
| Serie | LA, L Type |
| Evaluări | - |
| Q @ Freq | 40 @ 796kHz |
| Pachet / Caz | Axial |
| Pachet | Tray |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Temperatura de Operare | -25°C ~ 105°C |
| Tipul de montare | Through Hole |
| Material - Core | - |
| Frecventa de inductie - test | 796 kHz |
| Inductanţă | 120 µH |
| Înălțime - așezată (Max) | - |
| Frecventa - Self Resonant | 8MHz |
| Rezistența DC (DCR) | 13Ohm Max |
| Rating curent (amperi) | 42 mA |
| Curent - saturație (ISAT) | - |




FIXED IND 1.2UH 260MA 900MOHM TH
FIXED IND 560NH 320MA 610MOHM TH
FIXED IND 150UH 39MA 16 OHM TH
FIXED IND 680NH 310MA 670MOHM TH
FIXED IND 270NH 380MA 430MOHM TH
FIXED IND 470NH 330MA 560MOHM TH
FIXED IND 10UH 160MA 2.5 OHM TH
FIXED IND 330NH 370MA 480MOHM TH
FIXED IND 180UH 37MA 18 OHM TH
FIXED IND 820NH 290MA 740MOHM TH
FIXED IND 220UH 35MA 20 OHM TH
FIXED IND 22UH 130MA 3.4 OHM TH
FIXED IND 18UH 140MA 3.1 OHM TH
FIXED IND 12UH 150MA 2.5 OHM TH
FIXED IND 1UH 270MA 800 MOHM TH
FIXED IND 390NH 350MA 510MOHM TH
FIXED IND 100UH 44MA 12 OHM TH
FIXED IND 1.5UH 250MA 1 OHM TH
FIXED IND 15UH 145MA 2.8 OHM TH
FIXED IND 1.8UH 240MA 1.1 OHM TH
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole
2024/09/18
2025/02/3
2025/06/30
2025/01/27
LAL02VA121KTaiyo Yuden |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|