românesc
| Număr parc: | SMBJ12AH |
|---|---|
| Producator / Marca: | Taiwan Semiconductor |
| Parte a descrierii: | TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AA |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
| Cantitate | Preț unitar |
|---|---|
| 6000+ | $0.1838 |
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tensiune - Standare inversă (tip) | 12V |
| Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp | 19.9V |
| Tensiune - Defalcare (Min) | 13.3V |
| Canale unidirecționale | 1 |
| Tip | Zener |
| Pachetul dispozitivului furnizor | DO-214AA (SMB) |
| Serie | Automotive, AEC-Q101, SMBJH |
| Protecția liniei electrice | No |
| Power - vârf de vârf | 600W |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Pachet / Caz | DO-214AA, SMB |
| Pachet | Tape & Reel (TR) |
| Temperatura de Operare | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Tipul de montare | Surface Mount |
| Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) | 31A |
| Capacitate @ Frecventa | - |
| Numărul produsului de bază | SMBJ12 |
| Aplicații | Automotive |




TVS DIODE 12V 19.9V DO214AA
TVS DIODE 12V 19.9V DO214AA
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AA
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AA
TRANS VOLTAGE SUPPRESSOR DIODE
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AA
SMBJ DO214AA, UNIDIRECTIONAL 12V
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AA
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AA
TVS DIODE 12VWM 19.9VC SMBJ
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AA
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AA
SMBJ12A/52 VISHAY
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AA
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AA
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AA
Interface
Littelfuse SMB
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AA
TVS DIODE 12V 19.9V DO214AA
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
SMBJ12AHTaiwan Semiconductor Corporation |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|