românesc
| Număr parc: | SN74AHCT574PWR |
|---|---|
| Producator / Marca: | Texas Instruments |
| Parte a descrierii: | IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20TSSOP |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
| Cantitate | Preț unitar |
|---|---|
| 1+ | $0.6018 |
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tensiune - Aprovizionare | 4.5V ~ 5.5V |
| Tip | D-Type |
| Tip declanșator | Positive Edge |
| Pachetul dispozitivului furnizor | 20-TSSOP |
| Serie | 74AHCT |
| Pachet / Caz | 20-TSSOP (0.173', 4.40mm Width) |
| Pachet | Tape & Reel (TR) |
| Tipul de ieșire | Tri-State, Non-Inverted |
| Temperatura de Operare | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Număr de elemente | 1 |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Numărul de biți pe element | 8 |
| Tipul de montare | Surface Mount |
| Delay Max Propagation @ V, Max CL | 10.6ns @ 5V, 50pF |
| Capacitate de intrare | 3 pF |
| Funcţie | Standard |
| Curent - Quiescent (Iq) | 4 µA |
| Curent - ieșire ridicată, scăzută | 8mA, 8mA |
| Frecvența ceasului | 115 MHz |
| Numărul produsului de bază | 74AHCT574 |
| SN74AHCT574PWR Detalii PDF [English] | SN74AHCT574PWR PDF - EN.pdf |




SN74AHCT574PWR
Texas Instruments. Y-IC este un distribuitor de calitate al produselor Texas Instruments și va oferi clienților cele mai bune produse și servicii.
SN74AHCT574PWR este un flip-flop D cu transparență de 8 biți și ieșiri cu trei state. Este conceput pentru aplicații de mare viteză, consum redus de energie.
• Flip-flop D cu transparență de 8 biți
• Iesiri cu trei stări
• Funcționare la viteze ridicate, până la 115 MHz
• Consum redus de energie
• Funcționare la viteză înaltă
• Consum redus de energie
• Iesiri cu trei stări pentru aplicații orientate pe magistrală
• Ambalaj Tape & Reel (TR)
• Carcasie TSSOP de 20 de pini (0.173" / 4.40 mm lățime)
• Montaj surface-mount
• Capacitance de intrare de 3 pF
• Funcționează la tensiuni între 4.5V și 5.5V
• SN74AHCT574PWR este un produs activ.
• Există modele echivalente sau alternative, precum SN74AHCT574N și SN74AHCT574D.
• Clienții sunt rugați să contacteze echipa noastră de vânzări prin website pentru mai multe informații.
• Sisteme digitale de mare viteza, cu consum redus
• Aplicații orientate pe magistrală
• Logică de uz general
Cel mai autorizat fișier tehnic pentru SN74AHCT574PWR este disponibil pe site-ul nostru. Se recomandă descărcarea acestuia.
Se recomandă clienților să solicite cotații pentru SN74AHCT574PWR pe site-ul nostru. Obțineți o ofertă, aflați mai multe sau profitați de oferta noastră limitată în timp.
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SO
IC SHIFT REGISTER 8BIT 16-DIP
IC 8-BIT SHIFT REGISTER 16-TSSOP
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SSOP
IC SHIFT REGISTER 8BIT 16-SOIC
IC SHIFT REGISTER 8BIT 16SO
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20DIP
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOIC
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SO
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20TVSOP
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOIC
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOIC
IC 8-BIT SHIFT REGISTER 16-SOIC
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20TSSOP
IC SHIFT REGISTER 8BIT 16-TSSOP
IC SHIFT REGISTER SGL 8B 16TSSOP
IC SHIFT REGISTER SGL 8B 16SOIC
IC 8-BIT SHIFT REGISTER 16-SSOP
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOIC
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20TSSOP
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole







2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
SN74AHCT574PWRTexas Instruments |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|