românesc

| Număr parc: | RBM25DCMS |
|---|---|
| Producator / Marca: | Sullins Connector Solutions |
| Parte a descrierii: | CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156 |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
| Cantitate | Preț unitar |
|---|---|
| 10+ | $9.5042 |
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| terminare | Wire Wrap |
| Serie | - |
| Citi cu voce tare | Dual |
| Pas | 0.156' (3.96mm) |
| Pachet | Tray |
| Temperatura de Operare | -65°C ~ 125°C |
| Număr de rânduri | 2 |
| Numărul de poziții / Bay / Row | 25 |
| Numărul de poziții | 50 |
| Tipul de montare | Through Hole |
| Material - Izolație | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Gen | Female |
| Flansa Caracteristică | Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125' (3.18mm) Dia |
| Caracteristici | - |
| Tip de contact | Hairpin Bellows |
| Materiale de contact | Phosphor Bronze |
| Contactați Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Contactați Finish | Gold |
| Culoare | Green |
| Tipul cardului | Non Specified - Dual Edge |
| Grosimea cardului | 0.062' (1.57mm) |
| Numărul produsului de bază | RBM25 |




CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole



2024/09/18
2025/02/3
2025/06/30
2025/01/27
RBM25DCMSSullins Connector Solutions |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|