românesc
| Număr parc: | RNCF1206BKC121K |
|---|---|
| Producator / Marca: | Stackpole Electronics, Inc. |
| Parte a descrierii: | RES 121K OHM 0.1% 1/3W 1206 |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
| Cantitate | Preț unitar |
|---|---|
| 1+ | $0.085 |
| 200+ | $0.0329 |
| 500+ | $0.0318 |
| 1000+ | $0.0312 |
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Toleranţă | ±0.1% |
| Coeficientul de temperatură | ±50ppm/°C |
| Pachetul dispozitivului furnizor | 1206 |
| Dimensiune / Dimensiune | 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm) |
| Serie | RNCF |
| Rezistenţă | 121 kOhms |
| Evaluări | AEC-Q200 |
| Putere (Wați) | 0.333W, 1/3W |
| Pachet / Caz | 1206 (3216 Metric) |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Pachet | Tape & Reel (TR) |
| Temperatura de Operare | -55°C ~ 155°C |
| Număr de terminări | 2 |
| Înălțime - așezată (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Caracteristici | Automotive AEC-Q200 |
| Rata de eșec | - |
| Compoziţie | Thin Film |
| Numărul produsului de bază | RNCF1206B |




RES 10 OHM 0.1% 1/3W 1206
RES 10.4K OHM 0.1% 1/3W 1206
RES 12.3K OHM 0.1% 1/3W 1206
RES 11.8K OHM 0.1% 1/3W 1206
RES 14.7K OHM 0.1% 1/3W 1206
RES 100 OHM 0.1% 1/3W 1206
RES 140K OHM 0.1% 1/3W 1206
RES 10.2K OHM 0.1% 1/3W 1206
RES 11.1K OHM 0.1% 1/3W 1206
RES 11.5K OHM 0.1% 1/3W 1206
RES 100K OHM 0.1% 1/3W 1206
RES 13K OHM 0.1% 1/3W 1206
RES 15K OHM 0.1% 1/3W 1206
RES 12.7K OHM 0.1% 1/3W 1206
RES 150K OHM 0.1% 1/3W 1206
RES 121 OHM 0.1% 1/3W 1206
RES 124K OHM 0.1% 1/3W 1206
RES 13.7K OHM 0.1% 1/3W 1206
RES 10K OHM 0.1% 1/3W 1206
RES 11.3K OHM 0.1% 1/3W 1206
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole
2024/09/18
2025/02/3
2025/06/30
2025/01/27
RNCF1206BKC121KStackpole Electronics Inc |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|