românesc
| Număr parc: | SC105B-151 |
|---|---|
| Producator / Marca: | Signal Transformer |
| Parte a descrierii: | FIXED IND 150UH 960MA 550MOHM SM |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tip | Wirewound |
| Toleranţă | ±20% |
| Pachetul dispozitivului furnizor | - |
| Dimensiune / Dimensiune | 0.429' L x 0.386' W (10.90mm x 9.80mm) |
| ecranare | Unshielded |
| Serie | SC105B |
| Evaluări | - |
| Q @ Freq | - |
| Pachet / Caz | Nonstandard |
| Pachet | Tape & Reel (TR) |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Temperatura de Operare | -40°C ~ 125°C |
| Tipul de montare | Surface Mount |
| Material - Core | - |
| Frecventa de inductie - test | 1 kHz |
| Inductanţă | 150 µH |
| Înălțime - așezată (Max) | 0.236' (6.00mm) |
| Frecventa - Self Resonant | - |
| Rezistența DC (DCR) | 550mOhm Max |
| Rating curent (amperi) | 960 mA |
| Curent - saturație (ISAT) | 780mA |




FIXED IND 120UH 1.08A 430 MOHM
FIXED IND 12UH 3.2A 70 MOHM SMD
FIXED IND 150UH 960MA 550 MOHM
FIXED IND 27UH 2.1A 136 MOHM SMD
FIXED IND 22UH 2.4A 100 MOHM SMD
FIXED IND 120UH 1.08A 430MOHM SM
FIXED IND 18UH 2.6A 90 MOHM SMD
FIXED IND 180UH 860MA 630MOHM SM
FIXED IND 18UH 2.6A 90 MOHM SMD
FIXED IND 10UH 3.5A 60 MOHM SMD
FIXED IND 27UH 2.1A 136 MOHM SMD
FIXED IND 180UH 860MA 630 MOHM
FIXED IND 12UH 3.2A 70 MOHM SMD
FIXED IND 22UH 2.4A 100 MOHM SMD
FIXED IND 220UH 820MA 730 MOHM
FIXED IND 100UH 1.2A 370 MOHM
FIXED IND 15UH 2.9A 80 MOHM SMD
FIXED IND 15UH 2.9A 80 MOHM SMD
FIXED IND 100UH 1.2A 370MOHM SMD
FIXED IND 220UH 820MA 730MOHM SM
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole
2024/09/18
2025/02/3
2025/06/30
2025/01/27
SC105B-151Signal Transformer |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|