românesc
| Număr parc: | SIT8208AC-3F-28E-4.096000X |
|---|---|
| Producator / Marca: | SiTime |
| Parte a descrierii: | MEMS OSC XO 4.0960MHZ LVCM LVTTL |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
| Cantitate | Preț unitar |
|---|---|
| 250+ | $4.2779 |
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tensiune - Aprovizionare | 2.8V |
| Tip | XO (Standard) |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Dimensiune / Dimensiune | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Serie | SiT8208 |
| Evaluări | - |
| Pachet / Caz | 4-SMD, No Lead |
| Pachet | Tape & Reel (TR) |
| producție | LVCMOS, LVTTL |
| Temperatura de Operare | -20°C ~ 70°C |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tipul de montare | Surface Mount |
| Înălțime - așezată (Max) | 0.031" (0.80mm) |
| Funcţie | Enable/Disable |
| Frecvență Stabilitate | ±10ppm |
| Frecvență | 4.096 MHz |
| Curent - aprovizionare (Max) | 33mA |
| Curent - furnizare (dezactivare) (Max) | 31mA |
| Rezonator de bază | MEMS |
| Punctul de tragere absolut (APR) | - |




MEMS OSC XO 38.4000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 40.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 40.5000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 40.0000MHZ LVCMOS LV
OSC MEMS 40.0000MHZ LVCMOS SMD
MEMS OSC XO 4.0000MHZ LVCM LVTTL
MEMS OSC XO 40.5000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 40.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 4.0000MHZ LVCM LVTTL
MEMS OSC XO 40.5000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 38.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 38.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 4.0000MHZ LVCM LVTTL
MEMS OSC XO 4.0960MHZ LVCM LVTTL
MEMS OSC XO 48.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 38.4000MHZ LVCMOS LV
OSC MEMS 40.0000MHZ LVCMOS SMD
MEMS OSC XO 38.4000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 38.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 4.0960MHZ LVCM LVTTL
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole
2025/03/31
2025/01/27
2025/06/6
2025/05/30
SIT8208AC-3F-28E-4.096000XSiTime |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|