românesc
| Număr parc: | SIT3373AI-2E9-33NZ432.000000 |
|---|---|
| Producator / Marca: | SiTime |
| Parte a descrierii: | MEMS OSC VCXO 432.0000MHZ LVDS |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
| Cantitate | Preț unitar |
|---|---|
| 1+ | $11.2363 |
| 200+ | $4.484 |
| 500+ | $4.3343 |
| 1000+ | $4.2595 |
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tensiune - Aprovizionare | 3.3V |
| Tip | VCXO |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Dimensiune / Dimensiune | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Serie | SiT3373, Elite Platform™ |
| Pachet / Caz | 6-SMD, No Lead Exposed Pad |
| Pachet | Strip |
| producție | LVDS |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Temperatura de Operare | -40°C ~ 85°C |
| Tipul de montare | Surface Mount |
| Înălțime - așezată (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Funcţie | - |
| Frecvență Stabilitate | ±35ppm |
| Frecvență | 432 MHz |
| Rezonator de bază | MEMS |
| Punctul de tragere absolut (APR) | ±1560ppm |




MEMS OSC VCXO 312.5000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 614.4000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 622.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 364.8000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 445.5000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 307.695484MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 280.5500MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 250.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 500.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 625.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 281.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 491.5200MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 622.0800MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 614.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 345.6000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 256.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 644.53125MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 270.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 540.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 245.7600MHZ LVDS
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole
2025/03/31
2025/01/27
2025/06/6
2025/05/30
SIT3373AI-2E9-33NZ432.000000SiTime |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|