românesc
| Număr parc: | SX1506I091TRT |
|---|---|
| Producator / Marca: | Semtech |
| Parte a descrierii: | IC XPNDR 400KHZ I2C 28QFN |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tensiune - Aprovizionare | 2.5V ~ 5.5V |
| Pachetul dispozitivului furnizor | 28-QFN-UT (4x4) |
| Serie | - |
| Pachet / Caz | 28-UFQFN Exposed Pad |
| Pachet | Tape & Reel (TR) |
| Tipul de ieșire | Push-Pull |
| Temperatura de Operare | -40°C ~ 85°C |
| Numărul de intrări / ieșiri | 16 |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tipul de montare | Surface Mount |
| Ieșire întreruptă | Yes |
| Interfață | I²C |
| Caracteristici | POR |
| Sursă curentă / ieșire | 8mA, 24mA |
| Frecvența ceasului | 400 kHz |
| Numărul produsului de bază | SX150 |
| SX1506I091TRT Detalii PDF [English] | SX1506I091TRT PDF - EN.pdf |




IC XPNDR 400KHZ I2C 28QFN
IC XPNDR 400KHZ I2C 20QFN
FREESCALRE SOP16
IC XPNDR 400KHZ I2C 20QFN
IC XPNDR 400KHZ I2C 20QFN
IC XPNDR 400KHZ I2C 28QFN
SX1509IULTRT Pb-free
IC XPNDR 400KHZ I2C 20QFN
EVAL KIT FOR SX1509
IC XPNDR 400KHZ I2C 20QFN
SEMTECH QFN28
EVAL KIT FOR SX1508
IC XPNDR 400KHZ I2C 20QFN
SENSOR 100PSIA .11V BUTTON
IC XPNDR 400KHZ I2C 28QFN
SX1502087TRT
IC XPNDR 400KHZ I2C 20QFN
ENHANCED PERF SWITCH MODE EMI FI
IC GPIO EXPANDER I2C QFN
KIT EVAL SX1501/02
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole







2024/09/18
2025/02/3
2025/06/30
2025/01/27
SX1506I091TRTSemtech Corporation |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|