românesc
| Număr parc: | TSM-116-03-FM-DV |
|---|---|
| Producator / Marca: | Samtec, Inc. |
| Parte a descrierii: | CONN HEADER SMD 32POS 2.54MM |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Voltaj | - |
| terminare | Solder |
| Stil | Board to Board or Cable |
| invaluindu | Unshrouded |
| Serie | TSM |
| Row Spacing - împerecherea | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - Împerechere | 0.100" (2.54mm) |
| Pachet | Tube |
| Lungimea totală de contact | - |
| Temperatura de Operare | -55°C ~ 125°C |
| Număr de rânduri | 2 |
| Numărul de poziții încărcate | All |
| Numărul de poziții | 32 |
| Tipul de montare | Surface Mount |
| Material Inflamabilitate | UL94 V-0 |
| Înălțimea de stivuire mărită | - |
| Materialul de izolație | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Înălțimea izolației | 0.100" (2.54mm) |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Culoarea izolației | Black |
| Ingress Protection | - |
| Caracteristici | - |
| Tipul de fixare | Push-Pull |
| Rating curent (amperi) | - |
| Tip de contact | Male Pin |
| Contact Formă | Square |
| Materiale de contact | Phosphor Bronze |
| Lungime de contact - Postare | - |
| Lungimea contactului - împerecherea | 0.420" (10.67mm) |
| Contactați Finish Thickness - Post | - |
| Contact Finisare Grosime - Împerechere | 3.00µin (0.076µm) |
| Contactați Finish - Postați | Tin |
| Contact Finish - Împerechere | Gold |
| Tip conector | Header |
| Numărul produsului de bază | TSM-116 |
| Aplicații | - |




CONN HEADER SMD R/A 32POS 2.54MM
CONN HEADER SMD R/A 16POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 32POS 2.54MM
CONN HEADER SMD R/A 16POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 16POS 2.54MM
.025 SQ. TERMINAL STRIPS
CONN HEADER SMD 16POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 16POS 2.54MM
CONN HEADER SMD R/A 32POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 32POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 32POS 2.54MM
CONN HEADER SMD R/A 32POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 32POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 16POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 32POS 2.54MM
CONN HEADER SMD R/A 32POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 32POS 2.54MM
CONN HEADER SMD R/A 32POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 32POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 32POS 2.54MM
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole






2024/09/18
2025/02/3
2025/06/30
2025/01/27
TSM-116-03-FM-DVSamtec Inc. |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|