românesc

| Număr parc: | TLW-137-05-H-S-LL |
|---|---|
| Producator / Marca: | Samtec, Inc. |
| Parte a descrierii: | LOW PROFILE .025 SQ STRIPS |
| Foi de date: | None |
| Statutul RoHs: | |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Voltaj | - |
| terminare | Solder |
| Stil | Board to Board or Cable |
| invaluindu | Unshrouded |
| Serie | Flex Stack, TLW |
| Row Spacing - împerecherea | - |
| Pitch - Împerechere | 0.100" (2.54mm) |
| Pachet | Bulk |
| Lungimea totală de contact | 0.335" (8.51mm) |
| Temperatura de Operare | -55°C ~ 125°C |
| Număr de rânduri | 1 |
| Numărul de poziții încărcate | All |
| Numărul de poziții | 37 |
| Tipul de montare | Through Hole |
| Material Inflamabilitate | - |
| Înălțimea de stivuire mărită | - |
| Materialul de izolație | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Înălțimea izolației | 0.060" (1.52mm) |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Culoarea izolației | Black |
| Ingress Protection | - |
| Caracteristici | - |
| Tipul de fixare | Push-Pull |
| Rating curent (amperi) | 5.2A per Contact |
| Tip de contact | Male Pin |
| Contact Formă | Square |
| Materiale de contact | Phosphor Bronze |
| Lungime de contact - Postare | 0.170" (4.32mm) |
| Lungimea contactului - împerecherea | 0.105" (2.67mm) |
| Contactați Finish Thickness - Post | - |
| Contact Finisare Grosime - Împerechere | - |
| Contactați Finish - Postați | - |
| Contact Finish - Împerechere | Gold |
| Tip conector | Header |
| Numărul produsului de bază | TLW-137 |
| Aplicații | - |




LOW PROFILE .025 SQ STRIPS
LOW PROFILE .025 SQ STRIPS
CONN HEADER VERT 37POS 2.54MM
LOW PROFILE .025 SQ STRIPS
LOW PROFILE .025 SQ STRIPS
LOW PROFILE .025 SQ STRIPS
LOW PROFILE .025 SQ STRIPS
LOW PROFILE .025 SQ STRIPS
LOW PROFILE .025 SQ STRIPS
LOW PROFILE .025 SQ STRIPS
CONN HEADER VERT 37POS 2.54MM
LOW PROFILE .025 SQ STRIPS
LOW PROFILE .025 SQ STRIPS
LOW PROFILE .025 SQ STRIPS
LOW PROFILE .025 SQ STRIPS
LOW PROFILE .025 SQ STRIPS
LOW PROFILE .025 SQ STRIPS
LOW PROFILE .025 SQ STRIPS
LOW PROFILE .025 SQ STRIPS
LOW PROFILE .025 SQ STRIPS
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole





2024/09/18
2025/02/3
2025/06/30
2025/01/27
TLW-137-05-H-S-LLSamtec Inc. |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|