românesc

| Număr parc: | SQT-114-03-G-S |
|---|---|
| Producator / Marca: | Samtec, Inc. |
| Parte a descrierii: | CONN RCPT 14POS 0.079 GOLD PCB |
| Foi de date: | None |
| Statutul RoHs: | |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
| Cantitate | Preț unitar |
|---|---|
| 1+ | $5.814 |
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Voltaj | - |
| terminare | Solder |
| Stil | Board to Board or Cable |
| Serie | SQT |
| Row Spacing - împerecherea | - |
| Pitch - Împerechere | 0.079" (2.00mm) |
| Pachet | Tube |
| Temperatura de Operare | -55°C ~ 125°C |
| Număr de rânduri | 1 |
| Numărul de poziții încărcate | All |
| Numărul de poziții | 14 |
| Tipul de montare | Through Hole |
| Material Inflamabilitate | UL94 V-0 |
| Înălțimea de stivuire mărită | - |
| Materialul de izolație | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Înălțimea izolației | 0.250" (6.35mm) |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Culoarea izolației | Black |
| Ingress Protection | - |
| Caracteristici | - |
| Tipul de fixare | Push-Pull |
| Rating curent (amperi) | 5.1A per Contact |
| Tip de contact | Forked |
| Contact Formă | Square |
| Materiale de contact | Phosphor Bronze |
| Lungime de contact - Postare | 0.208" (5.28mm) |
| Contactați Finish Thickness - Post | 3.00µin (0.076µm) |
| Contact Finisare Grosime - Împerechere | 20.0µin (0.51µm) |
| Contactați Finish - Postați | Gold |
| Contact Finish - Împerechere | Gold |
| Tip conector | Receptacle |
| Numărul produsului de bază | SQT-114 |
| Aplicații | - |




CONN RCPT 56POS 0.079 GOLD PCB
CONN RCPT 28POS 0.079 GOLD PCB
CONN RCPT 28POS 0.079 GOLD PCB
CONN RCPT 56POS 0.079 GOLD PCB
CONN RCPT 28POS 0.079 GOLD PCB
CONN RCPT 28POS 0.079 GOLD PCB
CONN RCPT 42POS 0.079 GOLD PCB
CONN RCPT 84POS 0.079 GOLD PCB
CONN RCPT 14POS 0.079 GOLD PCB
CONN RCPT 70POS 0.079 GOLD PCB
CONN RCPT 28POS 0.079 GOLD PCB
CONN RCPT 42POS 0.079 GOLD PCB
CONN RCPT 42POS 0.079 GOLD PCB
CONN RCPT 14POS 0.079 GOLD PCB
CONN RCPT 28POS 0.079 GOLD PCB
CONN RCPT 14POS 0.079 GOLD PCB
CONN RCPT 28POS 0.079 GOLD PCB
CONN RCPT 28POS 0.079 GOLD PCB
CONN RCPT 42POS 0.079 GOLD PCB
CONN RCPT 28POS 0.079 GOLD PCB
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole





2024/09/18
2025/02/3
2025/06/30
2025/01/27
SQT-114-03-G-SSamtec Inc. |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|