românesc
| Număr parc: | RW-1215S |
|---|---|
| Producator / Marca: | Recom Power |
| Parte a descrierii: | DC DC CONVERTER 15V 3W |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
| Cantitate | Preț unitar |
|---|---|
| 1+ | $19.2838 |
| 5+ | $19.1394 |
| 10+ | $18.9903 |
| 25+ | $18.6935 |
| 50+ | $17.8033 |
| 100+ | $16.3197 |
| 250+ | $16.0229 |
| 500+ | $15.8251 |
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tensiune - ieșire 3 | - |
| Tensiune - ieșire 2 | - |
| Tensiune - Ieșire 1 | 15V |
| Tensiune - Izolare | 1 kV |
| Tensiune - Intrare (Min) | 9V |
| Tensiune - Intrare (Max) | 18V |
| Tip | Isolated Module |
| Dimensiune / Dimensiune | 1.27' L x 0.58' W x 0.28' H (32.3mm x 14.7mm x 7.0mm) |
| Serie | ECONOLINE RW-S (3W) |
| Putere (Wați) | 3 W |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Pachet / Caz | 24-DIP Module, 8 Leads |
| Pachet | Tube |
| Temperatura de Operare | -40°C ~ 80°C |
| Numărul de ieșiri | 1 |
| Tipul de montare | Through Hole |
| Caracteristici | SCP |
| Eficienţă | 79% |
| Curent - Ieșire (Max) | 200mA |
| Numărul produsului de bază | RW-1215 |
| Aplicații | ITE (Commercial) |




DC DC CONVERTER 3.3V 3W
DC DC CONVERTER +/-12V 3W
TE Connectivity RW-125-1/2-X-SP
DC DC CONVERTER 9V 3W
HEATSHRINK 1/4" X 4' BLACK
DC DC CONVERTER 3.3V 3W
DC DC CONVERTER 12V 3W
DC DC CONVERTER +/-5V 3W
DC DC CONVERTER 5V 3W
DC DC CONVERTER 9V 3W
HEATSHRINK 0.031" CLEAR
DC DC CONVERTER +/-15V 3W
DC DC CONVERTER +/-9V 3W
HEATSHRINK 1/16" X 4' CLEAR
RW-125-1-X-SP
DC DC CONVERTER 12V 3W
DC DC CONVERTER 15V 3W
HEATSHRINK 1/2" X 4' CLEAR
DC DC CONVERTER 5V 3W
RW-175-1/2-X-CS-06135
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole
2024/09/18
2025/02/3
2025/06/30
2025/01/27
RW-1215SRecom Power |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|