românesc

| Număr parc: | 5439950 |
|---|---|
| Producator / Marca: | Phoenix Contact |
| Parte a descrierii: | TERM BLOCK PLUG 20POS 5.08MM |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | RoHS Compliant |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Lungimea benzii de cablu | 7mm |
| Sârmă sau gamă de sârmă - mm² | 0.2-2.5mm² |
| Sârmă sau gamă de sârmă - AWG | 12-30 AWG |
| Tensiune - UL | 300 V |
| Tensiune - IEC | 630 V |
| Tip | Plug, Female Sockets |
| Cuplu - Șurub | 0.5-0.6 Nm (4.4-5.3 Lb-In) |
| Stilul de terminare | Screw |
| Serie | BCVP |
| Dimensiunea șurubului | M3 |
| Pozitii pe nivel | 20 |
| Conectați cablul de intrare | 270° |
| Pas | 0.200' (5.08mm) |
| Pachet | Bulk |
| Temperatura de Operare | - |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Numărul de poziții | 20 |
| Număr de niveluri | 1 |
| Tipul de montare | Free Hanging (In-Line) |
| Material Inflamabilitate | UL94 V-0 |
| Înălțimea izolației | - |
| Ingress Protection | - |
| Materialul carcasei | Polyamide (PA), Nylon |
| Head Orientation | - |
| Caracteristici | - |
| Curent - UL | 12 A |
| Curent - IEC | 12A |
| Contact Lungimea coada | - |
| Contactați terminarea împerecherii | Tin |
| Materiale de contact | - |
| Culoare | Gray |




TERM BLOCK PLUG 17POS 5.08MM
TERM BLOCK PLUG 14POS 5.08MM
COAX RG-59 20AWG 75 OHM
RG-59/U COAX 75 OHM
TERM BLOCK PLUG 16POS 5.08MM
TERM BLOCK PLUG 11POS 5.08MM
TERM BLOCK PLUG 21POS 5.08MM
CBL 3POS MALE TO MALE 12'
NAND GATE, TTL/H/L SERIES
COAX RG-59 20AWG 75 OHM
TERM BLOCK PLUG 10POS 5.08MM
TERM BLOCK PLUG 15POS 5.08MM
TERM BLOCK PLUG 24POS 5.08MM
TERM BLOCK PLUG 22POS 5.08MM
TERM BLOCK PLUG 12POS 5.08MM
TERM BLOCK PLUG 23POS 5.08MM
TERM BLOCK PLUG 19POS 5.08MM
COAX RG-59 20AWG 75 OHM
TERM BLOCK PLUG 18POS 5.08MM
TERM BLOCK PLUG 13POS 5.08MM
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole






2025/03/31
2025/01/27
2025/06/6
2025/05/30
5439950Phoenix Contact |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|