românesc
| Număr parc: | DSA500200L |
|---|---|
| Producator / Marca: | Panasonic |
| Parte a descrierii: | TRANS PNP 50V 0.5A SMINI3 |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | RoHS Compliant |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tensiune - emițător colector (Max) | 50 V |
| Vce Saturație (Max) @ Ib, Ic | 600mV @ 30mA, 300mA |
| Tip tranzistor | PNP |
| Pachetul dispozitivului furnizor | SMini3-F2-B |
| Serie | - |
| Putere - Max | 150 mW |
| Pachet / Caz | SC-85 |
| Pachet | Tape & Reel (TR) |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Temperatura de Operare | 150°C (TJ) |
| Tipul de montare | Surface Mount |
| Frecvență - tranziție | 130MHz |
| DC Creșterea curentului (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 120 @ 150mA, 10V |
| Curentul curent - colector (max) | 100nA (ICBO) |
| Curent - Colector (Ic) (Max) | 500 mA |
| Numărul produsului de bază | DSA5002 |
| DSA500200L Detalii PDF [English] | DSA500200L PDF - EN.pdf |




TRANS PNP 50V 0.1A SMINI3
TRANS PNP 50V 0.1A SMINI3
TRANS PNP 50V 0.5A SMINI3
IGBT Modules
IGBT Modules
TRANS PNP 50V 0.1A SMINI3
IGBT Modules
IXYS New
IGBT Modules
DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO247
IXYS New
IXYS New
IXYS TO-247
DSA5001 Panasonic
TRANS PNP 50V 0.5A SMINI3
DSA5001ROL Panasonic
IGBT Modules
IGBT Modules
PANASON SOT-323
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole






2024/09/18
2025/02/3
2025/06/30
2025/01/27
DSA500200LPanasonic Electronic Components |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|