românesc
| Număr parc: | AS3602E |
|---|---|
| Producator / Marca: | Ohmite |
| Parte a descrierii: | POT 250 OHM 1/2W CARBON LINEAR |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Toleranţă | ±10% |
| Stilul de terminare | Solder Lug |
| Coeficientul de temperatură | - |
| țuguia | Linear |
| Dimensiune - Corp | Round - 0.500" Dia (12.70mm) |
| Serie | AS |
| Rotație | 295° |
| Material rezistiv | Carbon |
| Rezistență (Ohms) | 250 |
| Putere (Wați) | 0.5W, 1/2W |
| Pachet | Bulk |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Numărul de viraje | 1 |
| Numărul de bande | 1 |
| Tipul de montare | Panel Mount |
| Caracteristici | - |
| Bucșă filetată | 1/4-32 |
| Construit în Switch | None |
| Tip de ajustare | User Defined |
| Tipul actuatorului | Slotted |
| Lungimea actuatorului | 0.625" (15.88mm) |
| Diametrul acționării | 0.125" (3.18mm) |




ABSOLUTE ENCODER AS36-ASC36
ALPHA TO-92
POT 100 OHM 1/2W CARBON LINEAR
AI MSOP8
IC PMU MULTI-STANDARD 48-QFN
IC PMU MULTI-STANDARD 48-QFN
IC PMU MULTI-STANDARD 48-QFN
ALRHA TO-92
AS QFN
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8DIP
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT TDIP-8
AS1346-BTDT-3318 MLPD12 LF T&R
AS3603J AMS
NA NA
AS3603JFA-Z AMS
POT 500 OHM 1/2W CARBON LINEAR
INVENTE QFN-48
IC HEADPHONE NOISE-CANCEL
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole
2024/09/18
2025/02/3
2025/06/30
2025/01/27
AS3602EOhmite |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|