românesc
| Număr parc: | 183-015-113R541 |
|---|---|
| Producator / Marca: | NorComp |
| Parte a descrierii: | CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
| Cantitate | Preț unitar |
|---|---|
| 1+ | $8.0147 |
| 210+ | $3.1981 |
| 490+ | $3.0922 |
| 980+ | $3.0385 |
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Sârmă ecartament | - |
| Voltaj | - |
| terminare | Solder |
| Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului | 2 (DA, A) |
| Materialul Shell, Finish | Steel, Nickel Plated |
| Serie | 183 |
| Pachet | Tray |
| Temperatura de Operare | -55°C ~ 105°C |
| Număr de rânduri | 2 |
| Numărul de poziții | 15 |
| Tipul de montare | Panel Mount, Through Hole, Right Angle |
| Material Inflamabilitate | UL94 V-0 |
| Ingress Protection | - |
| Flansa Caracteristică | Mating Side, Female Screwlock (4-40) |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Caracteristici | Board Lock, Grounding Indents |
| Material dielectric | Polyamide (PA9T), Nylon 9T |
| Rating curent (amperi) | 5A |
| Tip de contact | Signal |
| Materiale de contact | Brass |
| Formular de contact | - |
| Contactați Finish Thickness | Flash |
| Contactați Finish | Gold |
| Tip conector | Plug, Male Pins |
| Stilul conectorului | D-Sub |
| Culoare | Black |
| Numărul produsului de bază | 183-015 |
| Spațierea spatelui | 0.590' (14.99mm) |




CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SLDR
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SLDR
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SLDR
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SLDR
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SLDR
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SLDR
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SLDR
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole







2024/09/18
2025/02/3
2025/06/30
2025/01/27
183-015-113R541NorComp Inc. |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|