românesc

| Număr parc: | SK645L-TP |
|---|---|
| Producator / Marca: | Micro Commercial Components (MCC) |
| Parte a descrierii: | Interface |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
| Cantitate | Preț unitar |
|---|---|
| 1+ | $0.438 |
| 10+ | $0.349 |
| 30+ | $0.3102 |
| 100+ | $0.2628 |
| 500+ | $0.2413 |
| 1000+ | $0.2284 |
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă | 650 mV @ 6 A |
| Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) | 45 V |
| Tehnologie | Schottky |
| Pachetul dispozitivului furnizor | SMC (DO-214AB) |
| Viteză | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Serie | - |
| Pachet / Caz | DO-214AB, SMC |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Pachet | Bulk |
| Temperatura de funcționare - Junction | -55°C ~ 150°C |
| Tipul de montare | Surface Mount |
| Curenți - Scurgeri inverse @ Vr | 1 mA @ 45 V |
| Curent - Mediu rectificat (Io) | 6A |
| Capacitate @ Vr, F | 200pF @ 4V, 1MHz |
| Numărul produsului de bază | SK645 |




DIODE SCHOTTKY 40V 6A SMC
SWITCH SLIDE
UTC SOP8S
WASHER
SKYMEDI QFP
SKYMEDI BGA
Interface
SENSONG SOP-8
Interface
SKYMEDI BGA4.5*
SKYMEDI LQFP48
SKYMEDI QFP
SOP-8 SENSORY
IC OFFLINE SWITCH
SKYMEDI BGA
SKYMEDI BGA
SCR 1.6KV 55A TO218AC
SKYMEDI QFN
Interface
IGBT Modules
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
SK645L-TPMicro Commercial Co |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|