românesc
| Număr parc: | PIC17C44-25I/L |
|---|---|
| Producator / Marca: | Micrel / Microchip Technology |
| Parte a descrierii: | IC MCU 8BIT 16KB OTP 44PLCC |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
| Cantitate | Preț unitar |
|---|---|
| 1+ | $17.498 |
| 200+ | $6.7719 |
| 500+ | $6.5344 |
| 1000+ | $6.4165 |
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) | 4.5V ~ 6V |
| Pachetul dispozitivului furnizor | 44-PLCC (16.59x16.59) |
| Viteză | 25MHz |
| Serie | PIC® 17C |
| Dimensiunea RAM | 454 x 8 |
| Tip memorie program | OTP |
| Dimensiunea memoriei programului | 16KB (8K x 16) |
| Periferice | POR, PWM, WDT |
| Pachet / Caz | 44-LCC (J-Lead) |
| Pachet | Tube |
| Tip oscilator | External |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Temperatura de Operare | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Numărul de intrări / ieșiri | 33 |
| Tipul de montare | Surface Mount |
| Dimensiunea EEPROM | - |
| Convertoare de date | - |
| Core dimensiune | 8-Bit |
| Procesor Core | PIC |
| Conectivitate | UART/USART |
| Numărul produsului de bază | PIC17C44 |
| PIC17C44-25I/L Detalii PDF [English] | PIC17C44-25I/L PDF - EN.pdf |




IC MCU 8BIT 16KB OTP 40DIP
IC MCU 8BIT 16KB OTP 44TQFP
IC MCU 8BIT 16KB OTP 44PLCC
IC MCU 8BIT 16KB OTP 44TQFP
IC MCU 8BIT 16KB OTP 44TQFP
IC MCU 8BIT 16KB OTP 44PLCC
IC MCU 8BIT 16KB OTP 44MQFP
IC MCU 8BIT 16KB OTP 44TQFP
IC MCU 8BIT 16KB OTP 44MQFP
IC MCU 8BIT 16KB OTP 44MQFP
IC MCU 8BIT 16KB OTP 44PLCC
IC MCU 8BIT 16KB OTP 40DIP
IC MCU 8BIT 16KB OTP 44PLCC
IC MCU 8BIT 16KB OTP 44MQFP
IC MCU 8BIT 16KB OTP 40DIP
IC MCU 8BIT 16KB OTP 44MQFP
IC MCU 8BIT 16KB OTP 44TQFP
IC MCU 8BIT 16KB OTP 40DIP
IC MCU 8BIT 16KB OTP 40DIP
IC MCU 8BIT 16KB OTP 44MQFP
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole






2025/03/31
2025/01/27
2025/06/6
2025/05/30
PIC17C44-25I/LMicrochip Technology |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|