românesc

| Număr parc: | MXPLAD30KP48AE3 |
|---|---|
| Producator / Marca: | Micrel / Microchip Technology |
| Parte a descrierii: | TVS DIODE 48VWM 77.4VC PLAD |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
| Cantitate | Preț unitar |
|---|---|
| 1+ | $96.6277 |
| 200+ | $37.3945 |
| 500+ | $36.0794 |
| 1000+ | $35.4306 |
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tensiune - Standare inversă (tip) | 48V |
| Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp | 77.4V |
| Tensiune - Defalcare (Min) | 53.3V |
| Canale unidirecționale | 1 |
| Tip | Zener |
| Pachetul dispozitivului furnizor | PLAD |
| Serie | Military, MIL-PRF-19500 |
| Protecția liniei electrice | No |
| Power - vârf de vârf | 30000W (30kW) |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Pachet / Caz | Nonstandard SMD |
| Pachet | Bulk |
| Temperatura de Operare | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Tipul de montare | Surface Mount |
| Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) | 390A |
| Capacitate @ Frecventa | - |
| Numărul produsului de bază | PLAD30 |
| Aplicații | General Purpose |
| MXPLAD30KP48AE3 Detalii PDF [English] | MXPLAD30KP48AE3 PDF - EN.pdf |




BI-DIRECTIONAL TVS
TVS DIODE 43VWM 69.4VC PLAD
TVS DIODE 45VWM 72.7VC PLAD
UNI-DIRECTIONAL TVS
TVS DIODE 48VWM 77.4VC PLAD
TVS DIODE 51VWM 82.4VC PLAD
TVS DIODE 51VWM 82.4VC PLAD
BI-DIRECTIONAL TVS
TVS DIODE 43VWM 69.4VC PLAD
TVS DIODE 54VWM 87.1VC PLAD
TVS DIODE 51VWM 82.4VC PLAD
TVS DIODE 48VWM 77.4VC PLAD
TVS DIODE 51VWM 82.4VC PLAD
BI-DIRECTIONAL TVS
TVS DIODE 48VWM 77.4VC PLAD
UNI-DIRECTIONAL TVS
TVS DIODE 43VWM 69.4VC PLAD
TVS DIODE 45VWM 72.7VC PLAD
TVS DIODE 45VWM 72.7VC PLAD
TVS DIODE 45VWM 72.7VC PLAD
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole






2024/09/18
2025/02/3
2025/06/30
2025/01/27
MXPLAD30KP48AE3Microchip Technology |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|