românesc

| Număr parc: | MXLPLAD36KP85AE3 |
|---|---|
| Producator / Marca: | Micrel / Microchip Technology |
| Parte a descrierii: | TVS DIODE 85VWM 137VC PLAD |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
| Cantitate | Preț unitar |
|---|---|
| 1+ | $68.1273 |
| 200+ | $26.3642 |
| 500+ | $25.4378 |
| 1000+ | $24.981 |
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tensiune - Standare inversă (tip) | 85V |
| Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp | 137V |
| Tensiune - Defalcare (Min) | 94.4V |
| Canale unidirecționale | 1 |
| Tip | Zener |
| Pachetul dispozitivului furnizor | PLAD |
| Serie | Military, MIL-PRF-19500 |
| Protecția liniei electrice | No |
| Power - vârf de vârf | 36000W (36kW) |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Pachet / Caz | Nonstandard SMD |
| Pachet | Bulk |
| Temperatura de Operare | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Tipul de montare | Surface Mount |
| Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) | 263A |
| Capacitate @ Frecventa | - |
| Numărul produsului de bază | PLAD36 |
| Aplicații | General Purpose |
| MXLPLAD36KP85AE3 Detalii PDF [English] | MXLPLAD36KP85AE3 PDF - EN.pdf |




TVS DIODE 75VWM 121VC PLAD
TVS DIODE 85VWM 137VC PLAD
TVS DIODE 100VWM 162VC PLAD
TVS DIODE 90VWM 146VC PLAD
TVS DIODE 90VWM 146VC PLAD
TVS DIODE 75VWM 121VC PLAD
TVS DIODE 85VWM 137VC PLAD
TVS DIODE 75VWM 121VC PLAD
TVS DIODE 70VWM 113VC PLAD
TVS DIODE 100VWM 162VC PLAD
TVS DIODE 78VWM 126VC PLAD
TVS DIODE 85VWM 137VC PLAD
TVS DIODE 75VWM 121VC PLAD
TVS DIODE 90VWM 146VC PLAD
TVS DIODE 78VWM 126VC PLAD
TVS DIODE 78VWM 126VC PLAD
TVS DIODE 90VWM 146VC PLAD
TVS DIODE 100VWM 162VC PLAD
TVS DIODE 78VWM 126VC PLAD
TVS DIODE 100VWM 162VC PLAD
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
MXLPLAD36KP85AE3Microchip Technology |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|