românesc
| Număr parc: | JAN1N4462 |
|---|---|
| Producator / Marca: | Micrel / Microchip Technology |
| Parte a descrierii: | DIODE ZENER 7.5V 1.5W DO41 |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
| Cantitate | Preț unitar |
|---|---|
| 1+ | $14.5259 |
| 200+ | $5.6221 |
| 500+ | $5.4241 |
| 1000+ | $5.3267 |
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tensiune - Zener (Nom) (Vz) | 7.5 V |
| Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă | 1 V @ 200 mA |
| Toleranţă | ±5% |
| Pachetul dispozitivului furnizor | DO-41 |
| Serie | Military, MIL-PRF-19500/406 |
| Putere - Max | 1.5 W |
| Pachet / Caz | DO-204AL, DO041, Axial |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Pachet | Bulk |
| Temperatura de Operare | -65°C ~ 175°C |
| Tipul de montare | Through Hole |
| Impedanță (Max) (Zzt) | 2.5 Ohms |
| Curenți - Scurgeri inverse @ Vr | 1 µA @ 4.5 V |
| Numărul produsului de bază | 1N4462 |
| JAN1N4462 Detalii PDF [English] | JAN1N4462 PDF - EN.pdf |




DIODE ZENER 6.8V 1.5W DO41
DIODE ZENER 7.5V 1.5W DO41
VOLTAGE REGULATOR
VOLTAGE REGULATOR
DIODE ZENER 7.5V 1.5W D5A
VOLTAGE REGULATOR
VOLTAGE REGULATOR
DIODE ZENER 6.8V 1.5W DO41
VOLTAGE REGULATOR
DIODE ZENER 6.8V 1.5W DO41
DIODE ZENER 8.2V 1.5W DO41
DIODE ZENER 8.2V 1.5W DO41
DIODE ZENER 6.8V 1.5W D5A
VOLTAGE REGULATOR
DIODE ZENER 6.8V 1.5W D5A
VOLTAGE REGULATOR
DIODE ZENER 7.5V 1.5W DO41
DIODE ZENER 6.8V 1.5W D5A
DIODE ZENER 7.5V 1.5W D5A
DIODE ZENER 7.5V 1.5W D5A
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole







2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
JAN1N4462Microchip Technology |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|