românesc
| Număr parc: | DSC400-3331Q0097KE1 |
|---|---|
| Producator / Marca: | Micrel / Microchip Technology |
| Parte a descrierii: | MEMS OSC XO 2.25V-3.6V 20SMD |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tensiune - Aprovizionare | 2.25V ~ 3.6V |
| Tip | XO (Standard) |
| Dimensiune / Dimensiune | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Serie | DSC400 |
| Pachet / Caz | 20-VFQFN Exposed Pad |
| Pachet | Tube |
| producție | LVCMOS, LVDS |
| Temperatura de Operare | -20°C ~ 70°C |
| Înălţime | 0.035" (0.90mm) |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Funcţie | Enable/Disable |
| Frecvență Stabilitate | ±50ppm |
| Frecvență - ieșire 4 | 50MHz |
| Frecvență - ieșire 3 | 50MHz |
| Frecvență - ieșire 2 | 50MHz |
| Frecvență - ieșire 1 | 16MHz |
| Curent - aprovizionare (Max) | - |
| Rezonator de bază | MEMS |
| Numărul produsului de bază | DSC400 |




IC CLOCK GENERATOR 20QFN
MEMS OSC XO 2.25V-3.6V 20SMD
IC CLOCK GENERATOR 20QFN
IC CLOCK GENERATOR 20QFN
MEMS OSC XO 2.25V-3.6V 20SMD
IC CLOCK GENERATOR 20QFN
MEMS OSC XO 2.25V-3.6V 20SMD
MEMS OSC XO 2.25V-3.6V 20SMD
MEMS OSC XO 2.25V-3.6V 20SMD
MEMS OSC XO 2.25V-3.6V 20SMD
MEMS OSC XO 2.25V-3.6V 20SMD
MEMS OSC XO 2.25V-3.6V 20SMD
IC CLOCK GENERATOR 20QFN
MEMS OSC XO 2.25V-3.6V 20SMD
MEMS OSC XO 2.25V-3.6V 20SMD
MEMS OSC XO 2.25V-3.6V 20SMD
IC CLOCK GENERATOR 20QFN
IC CLOCK GENERATOR 20QFN
MEMS OSC XO 2.25V-3.6V 20SMD
IC CLOCK GENERATOR 20QFN
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole
2024/09/18
2025/02/3
2025/06/30
2025/01/27
DSC400-3331Q0097KE1Microchip Technology |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|